הרצליה

המתעמלות על הגובה

מתעמלות בני הרצליה ממשיכות להתפתח ולרשום הישגים יפים בתחרויות בארץ ובחו"ל. לאחרונה התקיים טקס סיום העונה המסורתי

שרון יונתן 23/07/2019
מתעמלות בני הרצליה. הישגים משמעותיים בתחרויות
צילום: ארז פז

ענף ההתעמלות בבני הרצליה מסכם עונת שיא שבה התאמנו מעל ל- 950 בנות במוקדי פעילויות הפזורים ברחבי העיר הרצליה. הפעילות השנתית של הענף כוללת את נבחרת התעמלות קרקע ומכשירים, נבחרת הג'נרל ג'ימנסטייק, נבחרת ההופעות, נבחרת בייס, נבחרת טופ.

פעילות ההתעמלות מתקיימת באולמות בתי הספר הרצל ויוחנני בהן מתאמנות בנות החוגים והנבחרות הייצוגיות של הענף. עקב הגידול במספר המשתתפים בשנים האחרונות והפעילות לגיל הרך, נפתחו עוד שלושה מוקדי פעילות נוספים בבתי הספר אלון וויצמן בהדרכתה של המאמנת טלי פרנט ובבית ספר ברנדיס בהדרכתה של המאמנת אלה שטילוב.                                                                                                                    

חיים מועלם, מנהל ענף ההתעמלות בבני הרצליה, ציין השבוע: "המרכיב החשוב והעיקרי בענף ההתעמלות הוא איכותן ורמתן המקצועית של המאמנות ובחיבור המקסים שנוצר ביניהן לבין ההורים והמתעמלות".                                                                 

מועלם הוסיף כי בשנתיים האחרונות ענף ההתעמלות הקפיד על מתן מענה מתאים לשכבת גיל 12 ומעלה, גיל שיש בו פרישה מענפי ספורט, ע"י פתיחת קבוצות הופעות בהן משתלבות בנות בוגרות בגילאי ח' עד י"ב.                                                                             

 "אנו מקפידים על שילוב בנות מהשכונות בהן אנו פעילים, בחוגים ובקבוצות התחרותיות גם אם אין ביכולתם לעמוד בתשלום מבחינה כלכלית" ציין מועלם. רשימת ההישגים המשמעתיים של ענף ההתעמלות היא מכובדת מאוד: באליפות ישראל שהתקיימה בהדר יוסף זכו בנות הנבחרת קרקע ומכשירים בהישגים מרשימים, קטפו מדליות וגביעים ובתחרויות האישיות זכו במקום ראשון סיון שמאי, נויה מזרחי, בר ויגנפלד. למקום שני הגיעו: מיכאל גולן ואריאל יופה. את הנבחרת מאמנת ניב לוי.                                                                              

במהלך גימנסטרדת אילת שהתקיימה באפריל השנה, קיבלו בנות נבחרת ההופעות של המאמנת מירב קמין, משימה למופעי רחוב, שבסיומה נאספו תרומות בסך 500 שח שנתרמו לנערות הוסטל נאות אביב, מעשה ערכי וחינוכי שאנו מקפידים לשלב בפעילות הענף לאורך השנה.

בנות נבחרת הג'נרל של המאמנת סי נטאף חזרו לא מזמן מגימנסטרדת דורנברין שבאוסטריה בהשתתפות 25 אלף מ- 65 מדינות. מתעמלות בני הרצליה הציגו מופעי אקרובטיקה מרשימים והביאו הרבה כבוד לעיר ולמדינה.

בחמש שנים האחרונות נפתח פרויקט התעמלות לגיל הרך (פרוגרס) לילדי 3-5 במתחם אפולוניה, תיכון חדש ולב-טוב.

בנוסף, בשלוש השנים האחרונות מופעלים שני מוקדים להתעמלות אומנותית בהנהלתן של שתי אלופות ישראל לשעבר, מורן בוסובסקי במוקד בית הספר בן צבי, ואלה שטילוב קלייכמן במוקד בית הספר ברנדיס.

ענף ההתעמלות סיים בחודש יוני האחרון את הפעילות השנתית במופע גדול ומסכם של הקבוצות השונות מול קהל רב של הורים באולם היובל. את הטקס כיבדו ראש העירייה משה פדלון, סגנו ויו"ר בני הרצליה, עופר לוי, ומנכ"ל בני הרצליה יוסי חכם.

לסיום מציין מועלם חלום משלו: "היעד הבא הוא שבשלוש השנים הקרובות יבנה אולם ייעודי להתעמלות קרקע ומכשירים שישמש את מתעמלות הרצליה".

עוד בהרצליה
בילי בסרגליק 22/08/2019
שרון יונתן 15/08/2019
בילי בסרגליק 14/08/2019
אברהם בכר. להשקיע בקידום שחקנים צעירים
שרון יונתן 08/08/2019
נגה טיאנו (מימין) ועדן גור. מקום שני באליפות אירופה
בילי בסרגליק 08/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: גרמו נזק לתשתית בהיקף של מאות אלפי שקלים
עילאי הרסגור-הנדין. להגדיל את מספר החניות
מי פנוי בכפר סבא?
עולים למודיעין
תמה עונת החתימות
אם ותינוקת נפצעו בעת נסיעה באוטובוס
אם ותינוקת נפצעו בעת נסיעה באוטובוס
אישום: תקף וחנק את אשתו
גולדן בוי
פרויקט הדרים בגליל ים הרצליה
קבלת היתר בניה בפרויקט מחיר למשתכן בהרצליה