הרצליה

20,000 שקלים נאספו ונתרמו לטובת עמותת "אחת מתשע"

תושבות שכונת נווה עמל בהרצליה לקחו חלק במיזם התרמה לטובת עמותת "אחת מתשע", שהוקמה למען נשים חולות בסרטן השד וקרוביהן ולהעלאת המודעות למחלה‏

בילי בסרגליק 23/07/2019
 אירוע פתיחת ארונות בנווה עמל
צילום: שרון רז

בעקבות אירוע "פתיחת ארונות" – החלפת בגדים בין נשות שכונת נווה עמל - נאספו 20,000 ₪, שנתרמו לטובת עמותת "אחת מתשע" שהוקמה למען נשים חולות בסרטן השד וקרוביהן ולהעלאת המודעות למחלה‏. מי שיזמה את האירוע  היא הפעילה החברתית עירית אהרוני, שפותחת את ביתה ומארגנת פעמיים בשנה את אירוע "פתיחת ארונות".

  תושבות העיר ושכונת נווה עמל הגיעו עם שקיות של בגדים שאין להן צורך בהם והחליפו אותם בבגדים של אחרות. הבגדים שנותרו הועברו לתרומה. 

  שרון רז, מתנדבת מקהילת "נווה עמליה" שהתנדבה אף היא במכירה: "האירוע תואם את התפיסה האקלוגית, החלפה ולא של קניה של חדש".

  בתום המכירה, הגיעה ענת בוק, תושבת השכונה, ואספה את מה שנותר והעבירה לדניאלה וסוביץ, סטודנטית לרפואה, שהייתה ממארגנות מכירה נוספת, שאורגנה על ידי סטודנטיות לרפואה.

 דניאלה וסקוביץ: "מכרנו את הבגדים שנאספו מתושבות נווה עמל וצירפנו עוד בגדים שאספנו מתרומה של נשים נוספות. הצלחנו להשיג מהמכירה 10,000 שקלים, שהוכפלו על ידי חברת "מייקרוסופט". כך שסך הכל נתרמו ל'אחת מתשע' 20,000 שקלים. זוהי מטרה חשובה ואנחנו מקווים שבשנה הבאה נוכל לעשות זאת שוב ולתרום לעמותה אחרת."

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קומסי קומסה
מבשל אהבה
חיטוי אפקטיבי חשיבות החיטוי ויעילות חיטוי בהקצפה
הופעות חיות למרגלות בניין העירייה
נועה ועידו. התנדבות וסולידריות חברתית
אופניים לכולם
סימה פרי תומכת בודמני
שישה הרוגים בתאונה באזור ים המלח
שמונה הרוגים בתאונה באזור ים המלח
כצנלסון בגמר