הרצליה

פורום נשים למנהיגות חברתית

מועצת הנשים של הרצליה הכריזה על הקמת פורום נשים למנהיגות חברתית

כתב לוקאל 31/07/2019
פורום נשים למנהיגות חברתית
צילום באדיבות דוברות עיריית הרצליה

פורום נשים למנהיגות חברתית, הראשון מסוגו בעיר, הוקם ביום שני השבוע במסגרת ישיבת  עבודה של מועצת הנשים בעיריית הרצליה. על הקמת הפורום הכריזו חברות מועצת הנשים, מ"מ וסגנית רה"ע המחזיקה בתיק הנשים, איה פרישקולניק ו-60 מתנדבות הפועלות למען שוויון מגדרי בעיר.

במסגרת הפורום יוקמו פרויקטים בתחומים חברתיים שונים כגון תעסוקת נשים בתפקידים בכירים, חינוך מגדרי לנערות ונערים עם דגש על יחסים בין המינים, יזמות עסקיות לגבי הגיל הרך בדגש על מסגרות גנים פרטיים ועוד.

במהלך הישיבה הכירו המשתתפות את ראשת מינהל הנשים החדשה, גנית לב-ארי, ונפרדו מראשת מינהל הנשים היוצאת, ארונה סדגת-ארז. לצד זאת, נחנכה בבית קינן תערוכת תמונות של נערות המשתתפות בפרויקט "מחברות".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "אני גאה בפעילות העקבית של מועצת הנשים בהרצליה ומשוכנע כי בכוחו של הפורום למנהיגות חברתית לחולל שינויים חשובים. עיריית הרצליה תתמוך בכל עשייה שתתרום לקידום מעמד הנשים".

מ"מ וסגנית רה"ע הממונה על תיק הנשים, איה פרישקולניק, אמרה: "הקמת פורום הנשים למנהיגות חברתית דווקא בימים אלו היא בשורה לכל תושבת ותושב. עיריית הרצליה מחויבת לפעול למען קידום מעמד האישה והשוויון, תוך דגש על תכניות המעלות את המודעות בקרב בני ובנות הנוער".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אימון פלילי
אימון פלילי
פעוט נחנק תוך כדי שתיית מרק
פעוט נחנק תוך כדי שתיית מרק
נשיא המדינה באירוע לבוגרי משלחת "Community"
שטח הגינה הציבורית במתחם זרובבל. מתי יחלו העבודות?
מדוע מתעכבת הקמת הגינה הציבורית במתחם זרובבל?
אלפי יח"ד ייבנו באשקלון
מחאה בביהח מאיר בעקבות אלימות כנגד אנשי הצוות
מחאה בביה"ח "מאיר" בעקבות אלימות כנגד אנשי הצוות
פועל נפצע באורח אנוש בראשון לציון
פועל נהרג בראשון לציון
יצאה לדרך בניית מוזאון הרפואה בטכנודע חדרה
יצאה לדרך בניית מוזאון הרפואה בטכנודע חדרה