הרצליה

האנשים שעושים את הרצליה

בכל שבוע נציג בפניכם את התושבים שעושים את העיר הרצליה. מוזמנים להכיר את השכנים שלכם קצת יותר מקרוב, והפעם קבלו את גוני גריסרו (15) מהרצליה מתנדבת במד"א

קרן שלהבת 01/08/2019
גריסרו. סיפוק אדיר
צילום: דוברות מד"א

הוריה של גוני גריסרו (15) הם רופאים. אביה פרופ' דן גריסרו הוא מומחה לגניקולוגיה אונקולוגית באיכילוב, ואימה פרופ' גליה גריסרו מומחית ברפואת ילדים ומחלות זיהומיות. שניהם גם התנדבו בעברם במגן דוד אדום, כמו גם אחותה של גוני, שרון גריסרו, שהייתה פראמדיקית במד"א, וכיום לומדת רפואה באוניברסיטת תל אביב. עשרות שנים קודם לכן, סבא של גוני לאון גריסרו, רופא ילדים, עבד גם הוא במגן דוד אדום.

גוני:"ערך ההתנדבות והצלת חיי אדם הוא ערך עליון במשפחה שלי. מילדות חיכיתי להגיע לגיל שבו אוכל כבר להתנדב למד"א. ההורים שלי, סבא שלי, ואחותי, היו תמיד דוגמא עבורי, כרופאים וכמתנדבים במגן דוד אדום. הגעתי למד"א מתוך ערך ההתנדבות והרצון לעזור למי שזקוק לכך, והיום אני מרגישה שבנוסף לתרומה שלי לחברה, זכיתי במשפחה שנייה, עם אנשים מדהימים שאני לומדת מהם הרבה בכל יום מחדש.

 "המדריכים בקורס מגישי העזרה הראשונה היו מאוד מקצועיים, ומלווים אותי גם היום כשאני מתנדבת פעילה, בכל פעם שאני רוצה להתייעץ או לספר דברים שחוויתי. במסגרת המשמרות שעשיתי באמבולנס מאז שסיימתי את הקורס לפני כחודשיים, הענקתי טיפול רפואי לאנשים שהתעלפו, אנשים שנחבלו בתאונת דרכים, ולכאלה שסבלו מכאבים עזים. בכל פעם שהצלחתי לסייע לאדם במצוקה, הרגשתי סיפוק אדיר".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית חיפה נערכת לרעידות אדמה
חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן המעי הגס
חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן המעי הגס
אלופה בת שש
מי הקים את מועדון הכדורסל הפועל כפ"ס?
חיפוש אחר תמרורים עקומים
משחק אינטראקטיבי חדש בכפר סבא
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
יוסי סדבון , נשאר באופוזיציה
סדבון וסיעתו לא יצטרפו לקואליציה
עטיפות ואריזות למוצרי העסק
עטיפות ואריזות למוצרי העסק