הרצליה

האנשים שעושים את הרצליה

בכל שבוע נציג בפניכם את התושבים שעושים את העיר הרצליה. מוזמנים להכיר את השכנים שלכם קצת יותר מקרוב, והפעם קבלו את גוני גריסרו (15) מהרצליה מתנדבת במד"א

קרן שלהבת 01/08/2019
גריסרו. סיפוק אדיר
צילום: דוברות מד"א

הוריה של גוני גריסרו (15) הם רופאים. אביה פרופ' דן גריסרו הוא מומחה לגניקולוגיה אונקולוגית באיכילוב, ואימה פרופ' גליה גריסרו מומחית ברפואת ילדים ומחלות זיהומיות. שניהם גם התנדבו בעברם במגן דוד אדום, כמו גם אחותה של גוני, שרון גריסרו, שהייתה פראמדיקית במד"א, וכיום לומדת רפואה באוניברסיטת תל אביב. עשרות שנים קודם לכן, סבא של גוני לאון גריסרו, רופא ילדים, עבד גם הוא במגן דוד אדום.

גוני:"ערך ההתנדבות והצלת חיי אדם הוא ערך עליון במשפחה שלי. מילדות חיכיתי להגיע לגיל שבו אוכל כבר להתנדב למד"א. ההורים שלי, סבא שלי, ואחותי, היו תמיד דוגמא עבורי, כרופאים וכמתנדבים במגן דוד אדום. הגעתי למד"א מתוך ערך ההתנדבות והרצון לעזור למי שזקוק לכך, והיום אני מרגישה שבנוסף לתרומה שלי לחברה, זכיתי במשפחה שנייה, עם אנשים מדהימים שאני לומדת מהם הרבה בכל יום מחדש.

 "המדריכים בקורס מגישי העזרה הראשונה היו מאוד מקצועיים, ומלווים אותי גם היום כשאני מתנדבת פעילה, בכל פעם שאני רוצה להתייעץ או לספר דברים שחוויתי. במסגרת המשמרות שעשיתי באמבולנס מאז שסיימתי את הקורס לפני כחודשיים, הענקתי טיפול רפואי לאנשים שהתעלפו, אנשים שנחבלו בתאונת דרכים, ולכאלה שסבלו מכאבים עזים. בכל פעם שהצלחתי לסייע לאדם במצוקה, הרגשתי סיפוק אדיר".

עוד בהרצליה
שרון יונתן 06/11/2019
כתב לוקאל 29/10/2019
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
זריקת עידוד
גבר נורה בחוף ביפו
עילאי הרסגור הנדין. מאחדים כוחות
הסוף לרעש המטוסים?
שק עם סמים נפלט לחוף באשדוד
שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה ועיריית סכנין
שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה ועיריית סכנין
אישום: גבר בן 25 מטייבה הצית חנות בכפר סבא
שתי פצועות בתאונה ימית בכנרת
נועה ורז
רז אחי הגדול הקטן