הרצליה

משרד החינוך: אין בעיה בטיחותית לתלמידי הנדיב

המחלוקת בין עיריית הרצליה להורי תלמידי בית הספר הנדיב לגבי מידת הבטיחות של ילדיהם בשנת הלימודים הבאה נמשכת גם לאחר שיועץ בטיחות מטעם משרד החינוך קבע שאין מניעה להפעיל את בית הספר בשנת הלימודים הבאה

שרון יונתן 07/08/2019
מגרש בית הספר הסמוך לבתים ברחוב עזרא הסופר
צילום: שרון יונתן

יועץ בטיחות של משרד החינוך קבע השבוע כי אין מניעה להפעיל את בית הספר היסודי הנדיב בעת ביצוע פרויקט הפינוי בינוי הסמוך ברחוב עזרא הסופר לפי התנאים המפורטים בתכנית הבטיחות. היועץ, שסייר במקום ביום חמישי שעבר, קבע עוד כי לא קיימים ליקויי בטיחות במסגרת אתר הבניה, המסכנים את התלמידים.                                                                    

כזכור, בשבוע שעבר הגיעו הורים רבים מלווים בילדיהם לישיבת מועצת העיר כדי למחות על העובדה שהעירייה החליטה שלא להעביר את פעילות בית הספר לבתי ספר אחרים בשנת הלימודים הבאה שתחפוף לתקופת העבודות.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר השבוע בעקבות חוות הדעת שקיבלה העירייה ממשרד החינוך: "נושא הבטיחות בסביבת בית הספר טופל על כל היבטיו, כולל מתן פתרונות אקוסטיים ופתרונות למניעת אבק. הצעות אחרות שהועלו על ידי ההורים כגון הקמת בית ספר של קראוונים או פיזור הילדים בבתי ספר אחרים, היו חסרות היתכנות מעשית ועשויות היו להביא לפגיעה הן ברמה הפדגוגית והן ובתלמידים".  

 בהנהגת ההורים של בית הספר הנדיב הביעו ביקורת על חוות הדעת של משרד החינוך ואמרו: "חוות דעת שנכתבת בהסתמך על מסמכי יזם פרטי איננה חוות דעת אובייקטיבית ונייטרלית. חוות דעת מקצועית שנכתבת בתוך יום איננה מקצועית. המומחה סייר במקום ונתן חוות דעת על סמך חומר שנאמר לו".

עוד בהרצליה
כתב לוקאל 03/12/2019
שרון יונתן 28/11/2019
שרון יונתן 27/11/2019
כתב לוקאל 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
החל שלב ההוכחות במשפטו של יהודה בן חמו
יוגב זוהרון לרמן , הרכש החדש של הפועל ניר רמת השרון
רכש חדש להפועל רמת השרון
"האירוע הזה היה בשביל קמיל"
הלכה על הקמפיין
הלכה על הקמפיין
מדרסים בהתאמה אישית - מי באמת צריך?
מרוץ המכשולים הגדול בישראל חוזר ובגדול
תתכוננו להתפלש בבוץ: Tel Aviv Reebok Mud Run חוזר ובגדול
תושב הרצליה דקר את שכנו
חשד: תושב הרצליה דקר את שכנו
שני פצועים בתאונה ליד הוד השרון
שני פצועים בתאונה ליד הוד השרון