הרצליה

משרד החינוך אמר לא לשבוע לימודים של חמישה ימים

העירייה קיבלה את תשובתה השלילית של משרד החינוך לבקשה שלא לשנות את מתכונת הלימודים בחט"ב הנגיד. הנהגת ההורים החליטה כי הילדים לא יגיעו ללימודים בימי שישי

שרון יונתן 08/08/2019
מחאת תלמידי הנגיד בסיום שנת הלימודים
צילום: פרטי

בשורה לא טובה להורי ותלמידי חט"ב הנגיד. משרד החינוך סירב לקבל את בקשת העירייה והודיע כי משנה הבאה בית הספר ילמד במתכונת של 6 ימים בשבוע ולא 5 ימים כפי שהיה נהוג ב-16 השנים האחרונות.

כזכור, מדובר במאבק שנמשך כבר מספר חודשים וזאת לאחר שהורי ותלמידי בית הספר סירבו לקבל את השינוי במתכונת שבוע הלימודים ולבטל את "שישי יצירתי".

הורי התלמידים לא קיבלו את הגזרה והחליטו בישיבת הנהגת הורים שהתקיימה בשבוע שעבר שתלמידי הנגיד לא יגיעו ללימודים בימי שישי בשנת הלימודים הבאה.

מהנהגת ההורים בחט"ב הנגיד נמסר: "קהילת הנגיד נערכת למאבק נחוש בשנת הלימודים הבאה. בימים הקרובים תוגש תלונה רשמית על התנהלות הרשויות לנציב תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה ואנחנו מגבשים את צעדינו להמשך".

מהעירייה נמסר: "ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ניסה ככל יכולתו לשנות את החלטת משרד החינוך, ואף פנה באופן אישי אל מנכ"ל המשרד בבקשה לבדוק ולבחון מחדש את הנושא עם מנהלת המחוז, על מנת שהמצב יישאר כפי שהיה במשך העשור וחצי האחרונים. בנוסף, ביקש ראש העירייה להזמין את המנכ"ל להרצליה, לשיח פתוח עם נציגים מטעם התלמידים והנוער וקהילת ההורים, על מנת שיתרשם מטיב הכוונות. בנוסף, בפגישה עם נציגי בית הספר הציע ראש העיר לצדדים להיפגש עם המפקחת על העיר ומנהלת בית הספר, בליווי אגף החינוך, לנסות להשפיע ולגבש יחד מתכונת שתתאים לשנת הלימודים הקרובה ותהיה בהתאם להנחיית משרד החינוך".

עוד בהרצליה
כתב לוקאל 20/08/2019
הורי וילדי הנדיב מול העירייה
שרון יונתן 01/08/2019
מיכל גבאי. חשה שליחות
בילי בסרגליק 24/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ברוידא יפצה את היועצת המשפטית של ועדת התכנון
תערוכה בגלריה בפארק רעננה
תערוכה בגלריה בפארק רעננה
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
ביד חזקה ובזרוע נטויה
רשת דייגים
הגברת הפיקוח בתקופת איסור הדיג
נסגר תיק החקירה נגד ראש עיריית דימונה
נסגר תיק החקירה נגד ראש עיריית דימונה
שחקניות הנבחרת עם המאמן דרור גורן וגיא קלנר. מקום שני באליפות
נעצרה רק בגמר
נעצר חשוד במקרי השוד בכפ"ס והוד"ש
רה"ע אמיר כוכבי נכנס לתפקידו