הרצליה

רוח גבית

קבלו את השייטת נגה טיאנו מהרצליה, בת ה 14, שקטפה את המקום השני באליפות אירופה לנוער, שנערכה בשבוע שעבר בשיט מפרשיות 420

בילי בסרגליק 08/08/2019
נגה טיאנו (מימין) ועדן גור. מקום שני באליפות אירופה
צילום: פרטי

השייטות נגה טיאנו בת ה 14 מהרצליה ועדן גור בת ה 15 ממודיעין, מקבוצת בני הרצליה, זכו כצוות במקום השני באליפות אירופה לנוער בדגם 420, שנערכה בגליציה בספרד בשבוע שעבר.

 נגה לומדת בחטיבת בן גוריון בעיר ועולה השנה לכיתה ט'. "זו פעם ראשונה שאני זוכה בכזה הישג בינלאומי", אומרת נגה, "נשלחנו שתינו לאליפות העולם כי זכינו אחרי סבב תחרויות בארץ. שלוש פעמים לקחנו את המקום הראשון ופעם אחת זכינו במקום השני. אחרי עבודה קשה כל השנה של אימונים ותחרויות, זה עושה לי רצון לחזור בשנה הבאה ולזכות במקום הראשון".

 נגה מספרת כיצד הגיעה לעסוק בשיט: "בין כיתה ב' ל- ג', נרשמתי לקייטנות של בני הרצליה במרינה. משם המשכתי לחוג במועדון השיט ואחרי שנה בחוג השיט של בני הרצליה, עליתי להתחרות בשיט. התחלתי בדגם "אופטימיסט", ואחרי ארבע שנים עליתי לדגם 420. השנה הייתה זו השנה הראשונה שלי על דגם 420. זו גם השנה הראשונה שלי עם עדן השותפה שלי, וזה נחשב להישג גדול, שהשנה התחלתי על 420 ולקחנו את המקום השני". את נגה ועדן מאמן השייט אייל לוין.

 "כדאי מאוד לבוא להתחרות בספורט הזה", ממליצה נגה, "הוא נותן המון ערכים, מפתח את האישיות ואת היכולות, כיף גדול ונותן המון".

 אביה של נגה, מתי טיאנו, התחרה בשיט יאכטות בעבר, יעל אמה אוהבת להיות בים, אחיה בן ה- 11 אריאל גולש, ואחיה הקטן בן ה- 8 מתחיל כעת לשוט. לשמחתה של נגה, חברת "סודהסטרים" לקחה עליה ועל עדן חסות.

עוד בהרצליה
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 14/11/2019
בילי בסרגליק 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית הרצליה מחלקת מעל 1,000 סלי מזון לנזקקים
שתי מעבדות סמים בפ"ת ור"ג
תלמידי בימת הנוער בחוצות פסטיבל ישראל בתיאטרון ירושלים
הישג חסר תקדים לתלמידי הסטודיו "בימת הנוער" מכ"ס
ילד נהרג בנגב - נבדק חשד כי נפגע מרכב
אישום: ביצע הונאות בכרטיסי חיוב במאות הזדמנויות
הוגבר הפיקוח בנושא גיזום ברעננה
השקעת נדלן של משרדים בשווקים משניים
השקעת נדל"ן של משרדים בשווקים משניים
אישום: על רקע חוב כספי - תקף מנהל בחברת חשמל