הרצליה

ג'מס (JEM'S) הרצליה חוגג שנה

במסגרת החגיגות - בר מזל ייהנה במשך שנה שלמה מבירה טרייה וטעימה

כתב לוקאל 12/08/2019
ג'מס הרצליה
צילום: רון שלף

תגידו מזל טוב: ג'מס (JEM'S) הרצליה, הממוקם בלב אזור העסקים והבילוי של הרצליה פיתוח חוגג את סיומה של שנת הפעילות הראשונה של המקום המצליח בפעילות לא שגרתית:  לרגל החגיגות, יפנק הג'מס את אחד מהאורחים במקום בבירה חינם למשך שנה!

איך זה יעבוד?

עמוד הפייסבוק של ג'מס הרצליה יבחר את ברכת יום ההולדת המקורית, המצחיקה והמעניינת ביותר שיעלו הגולשים אל העמוד במסגרת חגיגות השנה, ולזוכה המאושר תוענק המתנה השווה במיוחד: ארגז בירה טרי בכל חודש למשך שנה, כלומר 12 ארגזי בירה!

ג'מס הרצליה נפתח לפני שנה בדיוק, והוא מושך אליו את תושבי העיר והערים הסמוכות- כפר סבא, רעננה ואפילו אוהדים ותיקים של הרשת מת"א וגוש דן מגיעים למקום. התיירים הרבים ואנשי ההיי טק שפוקדים את הרצליה, מגיעים גם הם ליהנות מבירה טריה ואיכותית ומהאוכל הטרי והטעים שמוגש במקום.

את המקום מנהל ביד רמה גיא פורת, שמספר על פעילות אינטנסיבית בשנה החולפת: "זו הייתה שנה מוצלחת מאוד, עם המון אורחים ואירועים ובעיקר סיפוק גדול מכך שהצלחנו להשיג את המטרה המרכזית שלנו- לשמח המון אנשים באמצעות אירוח מצוין. אני מאחל למקום שימשיך לצמוח ולשמח עוד המון אנשים חדשים וגם את הקהל הנאמן שכבר פוקד את המקום".

בג'מס הרצליה רומזים שההגרלה שתהפוך לקוח אחד למאושר במיוחד למשך שנה  היא רק סנונית ראשונה לחגיגות. בחודש אוקטובר צפוי להיערך במקום פסטיבל מוזיקה עם אמנים מוכרים ואהובים. הכניסה לאירוע תהיה ללא תשלום.

מבשלת ג'מס, שהמקום בהרצליה הוא אחד משנים עשר הג'מסים שהיא מחזיקה ברחבי הארץ, מציינת גם היא בימים אלה יום הולדת עגול- עשר שנים להקמתה.

על רשת ג'מס ופעילותה המתרחבת אמונים דניאל אלון וג'רמי וולפלד, שניהם עולים מארה"ב שבחרו בציונות והחליטו להשתקע בישראל והחלו לייצר את הבירה הטרייה הראשונה בישראל.

אל השניים הצטרף דרור ארז, הנמנה על מייסדי ג'מס ובין האנשים המקצוענים והמנוסים בתחום המזון והאירוח בישראל.

Jem's הרצליה:

שעות פעילות

א׳-ה׳: 12:00 עד אחרון הלקוחות

שישי: 12:00 פתוחים לאירועים פרטיים בלבד

מוצ״ש: שעה וחצי לאחר צאת השבת

משכית 14, הרצליה פיתוח

טלפון: 09-7943311


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חדש בפ"ת: פורום הציונות הדתית
טיפים לבחירת מנשא נכון לתינוק
טיפים לבחירת מנשא נכון לתינוק
תלונה: העירייה אינה אוכפת חניה של כלי רכב כבדים ברחוב יבניאלי
חוזרת לשורשים
גבולות
דירוג הרשויות בליקוי הבטיחות באתרי בנייה
פורסם דירוג הרשויות בליקויי הבטיחות באתרי בנייה
4 כלים בקידום האתר
סייעו באיתורו של חשוד בדקירה
סייעו באיתורו של חשוד בדקירה