הרצליה

ספורט חצות בהרצליה

אלפי בני נוער נהנו גם הקיץ מהפעילויות הספורטיביות שהציעה להם מחלקת הספורט של העירייה במסגרת הפרויקט הנפלא "ספורט חצות" שהסתיים לאחרונה

שרון יונתן 15/08/2019
צילום באדיבות עיריית הרצליה

אחד ממפעלי הספורט היפים שמארגנת מחלקת הספורט בעירייה הוא "ספורט חצות" שהגיע לאחרונה לסיומו.

במהלך 6 ימי הפעילות נטלו חלק בכל ערב כ-1000 בני נוער תושבי העיר בשלל פעילויות מאורגנות ואטרקציות וכל כמובן בחינם.

בערב הפתיחה בלטו מתקני הנופש הפעיל, הפעילות בסקייט פארק, טורנירי הכדורגל וכן משחק השחמט הסימולטני מול רב האמן דובי צפרוני שניצח את כל המשתתפים מלבד שחקן אחד שהצליח להוציא תיקו. בשני ימי הפעילות הבאים בלטו מתקני הנינג'ה שמשכו מאות משתתפים לפעילות שהיא כעת במרכז הפוקוס הטלוויזיוני ובעקבותיה רבים מצטרפים לענפי הטיפוס, הכושר והאתגר.

המפגשים הבאים נערכו לראשונה בבריכת הקאנטרי קלאב כולל הפעלות במים ובדשא, וכן נערכו טורנירי טניס בשיתוף מחלקת הטניס בבני הרצליה וטורניר כדורגל במגרשי הדשא הסינטטי בריכוזו של דני עציוני, המאמן הותיק. מפגש הסיום כלל בנוסף לאטרקציות גם תחרות בסקייטפארק בהשתתפות מחליקים רבים. בכל ערבי הפעילות בני הנוער נהנו ממגוון רחב של פעילויות נוספות: קט-רגל, טניס שולחן, ירי ברובי צבע, סימולטורים, דוכני גרפיטי ,קריקטורות על קאפות ועוד וכן קולנוע רב חושי וטרמפולינות הספורטק שנפתחו גם להשתתפות חינמית כיתר הפעולות.

בעירייה ציינו השבוע כי הרוב מוחלט של משתתפים עלו לאוטובוסים הלוך וחזור ובהשתתפות בפעילות באמצעות הכרטיס של ספורט חצות וכן נשמעו להנחיות האבטחה במקום ולצוות המפעילים והעובדים בתחנות השונות. בעירייה הוסיפו: "תודתנו והוקרתנו לנוער ההרצלייני על שיתוף הפעולה להצלחת כלל האירועים". במחלקת הספורט הודו לאנשי הצוות שלקחו חלק בפעילות ולאנשי הספורטק בראשותו של אדריאן גרמן, מנהל הספורטק.

עוד בהרצליה
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 14/11/2019
בילי בסרגליק 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הורים, אתם אחראים
יריד 'עוטף בכיף'
המזראטי של אופירה
מנקים את השיח הציבורי בכפר סבא
ד"ר יצחק חן ברשימת הליכוד למועצה
ב-14 בדצמבר: כביש החוף יחובר לאיילון דרום במחלף שפיים
מומחה מחול בדק את התלונות על ריחות רעים
מומחה מחו"ל בדק את התלונות על ריחות רעים
עיר הבירה- בבירה