הרצליה

אישום: גנב עשרות מוצרים מקניונים בהרצליה

גבר הואשם כי בשורה ארוכה של מקרים הגיע לקניונים בהרצליה וגנב מחנויות שונות בשמים ומשקפיים בשווי כולל של כמעט 15 אלף שקלים

מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

תושב השרון, בן 44, הואשם לפני ימים אחדים בסדרה ארוכה של גניבות של מוצרים בשווי אלפי שקלים מקניונים בהרצליה.

למעשה כנגד האיש הוגשו שני כתבי אישום נפרדים בתום חקירת שוטרי תחנת גלילות. אחד מהם מייחס לו כי ב – 12 הזדמנויות שונות גנב מוצרים בקניון "ארנה" בהרצליה פיתוח. מהחקירה עולה כי בין התאריכים 2 ביולי 2017 ל – 12 בדצמבר אותה שנה, הגיע הנאשם בשורה של הזדמנויות לסניף של רשת פארם מוכרת בקניון וגנב בקבוקי בשמים בשווי מאות שקלים כל אחד. בסך הכל הוא גנב, ב – 12 הזדמנויות שונות,  32 בקבוקים של בשמים וכן סכין גילוח אחד בסכום כולל של 11,991 שקלים.

 כתב אישום אחר שהוגש נגד האיש באותו יום מייחס לו כי בשתי הזדמנויות שונות, בתחילת השנה, הגיע לקניון "שבעת הכוכבים" בהרצליה וגנב משקפיים בשווי אלפי שקלים. מהחקירה עולה כי ב – 30 בינואר הגיע לחנות משקפיים בקניון וגנב מתוכה משקפי "פראדה" בשווי 1,199 שקלים, הכניס אותם לתוך שק שהיה ברשותו ויצא מהחנות מבלי לשלם.

לאחר שהצליח במזימתו, בחלוף יומיים הוא חזר שוב לקניון על מנת לבצע גניבה נוספת.  מכתב האישום עולה כי הוא נכנס לחנות משקפיים ולקח משקפי "פראדה" בשווי 1,699 שקלים.  מיד לאחר מכן הוציא מהם את התווית על מנת שלא יופעל זמזם הבטיחות ביציאה מהחנות, הסיר משקפיים ישנים השייכים לו והניח אותם על מדף בחנות על מנת שלא ישימו לב שגנב את המשקפיים מהעסק. 

בתום חקירת שוטרי תחנת גלילות, שכללה גביית עדויות ובדיקת מצלמות אבטחה, הועבר התיק לתביעה המשטרתית אשר הגישה לפני ימים אחדים נגד האיש שני כתבי אישום נפרדים בגין 14 גניבות.  

עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע אנוש בתאונת עבודה בהוד השרון
פועל נהרג בתאונת עבודה בהוד השרון
"רוצים לעבוד אבל לא יותר מדי?"
מפקח ברשות המיסים הואשם בעבירות מס ושיבוש חקירה
יקי ודמני
ודמני משנה לראש העיר; רייזמן סגן ראש עיר
זיוף כמעט מושלם
גאיה נסים זיו. למדתי לעמוד על שלי
"לתת זה לקבל"
"ושמחת בחגך" בירושלים
הקדיש את בר המצווה להצלת חיים