הרצליה

לכלוך בשביל מאחורי אולפנת צביה

מדובר בשביל עפר וחול ברוחב של מספר מטרים שבחלקו הוא לא מרוצף וזה מה שגורם לאנשים לזרוק שם לכלוך מכל הבא ליד. מעיריית הרצליה נמסר: "הנושא ידוע ובטיפול"

שרון יונתן 19/08/2019
צילום: פרטי

"העירייה חייבת לרצף את כל השביל שנמצא מאחורי אולפנת צביה, אחרת הוא ימשיך לצבור לכלוך וזוהמה", כך אמר השבוע תושב האזור בהתייחסותו לשביל שיוצא מרחוב הרב גורן ומגיע עד רחוב האנפה.         

   התושב הסביר השבוע: "מדובר על שביל עפר וחול ברוחב של מספר מטרים שבחלקו הוא לא מרוצף וזה מה שגורם לאנשים לזרוק שם לכלוך מכל הבא ליד. יש במקום בדרך קבע פסולת ודברים שאנשים זורקים כמו מזרונים ישנים ועוד לכלוך ופסולת אחרת. זה פשוט שביל שהפך למפגע אסתטי ותברואתי באזור שמסביבו מתגוררים אנשים רבים באמצע שכונה יוקרתית. אין לי ספק שאנשים מרשים לעצמם לזרוק שם לכלוך כי המקום לא מרוצף כמו שצריך ונראה עזובה מטונפת".

התושב מספר כי כל פניותיו לעירייה במשך השנים לא הועילו: "אני מתריע על כך לעירייה עוד מתקופתה של יעל גרמן, אבל העירייה עדיין לא דאגה לריצוף ופיתוח השביל. לאחרונה נאמר לי שהנושא תוקצב לפיתוח בשנת 2019, אבל לא ציינו מתי יחלו העבודות. אני מקווה שהעירייה תתחיל לטפל בזה בקרוב מאוד כי כך המצב לא יכול להימשך".

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "עיריית הרצליה עוסקת בימים אלה בבדיקת תוכניות לפיתוח השביל. הנושא ידוע ובטיפול" .

שרון יונתן

sharony@local.co.il

עוד בהרצליה
שרון יונתן 12/11/2019
כתב לוקאל 10/11/2019
כתב לוקאל 06/11/2019
כתב לוקאל 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מגדל העמק מעצמת גיו גיטסו
מגדל העמק מעצמת ג'יו ג'יטסו
טיול נחמד לצפון
מצלמה תרמית
מהם השימושים העיקריים של מצלמה תרמית
מנקים את מודיעין לחגים
בונים מגדלים
גידלו סמים מסוג קנאביס
חשד: שני אחים מרעננה גידלו מאות שתילי סם
הרוכשים חוזרים לשוק?
פצוע ירי בקריות