הרצליה

אישום: עקבו אחר אדם שיצא מצ'יינג' וגנבו ציוד אישי מרכבו

שני עבריינים הואשמו כי תצפתו על צ'יינג' בהרצליה על מנת לזהות קורבנות פוטנציאליים היוצאים מהעסק, שנדמה כי בחזקתם כסף רב. בהמשך עקבו אחר קורבן ובתזמון הנכון פרצו אל הרכב וגנבו עשרות שיקים וכרטיס אשראי

מיכאל פרוסמושקין 21/08/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

שני תושבי מרכז הארץ, בני 39 ו – 47, הואשמו לפני ימים אחדים כי פרצו לרכב בהרצליה וגנבו עשרות שיקים, כרטיסי אשראי ורכוש נוסף השייך לתושב העיר.

על פי כתב האישום, ב  - 22 ביולי, יצא תושב הרצליה מצ'יינג' ברחוב קדושי השואה בהרצליה, כשבידו שקית ניילון ובה תשעה פנקסי שיקים ובהם 129 המחאות, ארנק עם חמישה כרטיסי אשראי, כרטיס בנקט, רישיונות נהיגה ועוד. הוא נסע לפינת הרחובות יוחנן הסנדלר ומשכית בהרצליה – שם החנה את הרכב ויצא ממנו, כשהנאשמים עוקבים אחריו, בעודם רוכבים על קטנוע.

בחלוף כחצי שעה, נכנס המתלונן אל הרכב ונסע לביתו ברחוב הגיל בעיר. שם יצא מהרכב ונעל אותו, בעוד שהשקית עם ההמחאות הרבות וציוד אישי נוסף נותרו ברכב. 

בחלוף מספר דקות, כך על פי כתב האישום, ניפץ אחד מהנאשמים את חלון הרכב, גנב את השקית עם רכושו של המתלונן והשניים החלו להתרחק מהמקום.

מחקירת המשטרה עולה כי הנאשמים תצפתו על חנות להמרת מט"ח על מנת לזהות קורבנות פוטנציאליים היוצאים מהחנות, שנדמה כי בחזקתם כסף רב. בהמשך עקבו אחר הקורבן ובתזמון הנכון פרצו אל הרכב וגנבו את רכשו של בעל הרכב.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי לשני הנאשמים הרשעות קודמות רבות שבגינן ריצה אחד מהם במצטבר 68 חודשי מאסר, בעודו שותפו ריצה במצטבר 88 חודשי מאסר.

עם הגשת כתב האישום, ביקשה התביעה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
דייל אוויר מגוש דן חשוד בגניבת אלפי שקלים
דייל אוויר מגוש דן חשוד בגניבת אלפי שקלים
אינדקס העסקים לוקאל
אינדקס העסקים לוקאל
יום עיון מיוחד ללבורנטים
יום עיון מיוחד ללבורנטים
אושר פיני-בינוי ברח' בר יוחאי
מסלול קו 1M של הרכבת הקלה
הרכבת הקלה יצאה לדרך, בינתיים לא ברור לאיזו תחנה
חברי סבא סבתא - הסיפור האמיתי
סבא סבתא - הסיפור האמיתי
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
שגית הלל ברגרפרוינד. אני רוצה באמצעות הסיפור שלי ללמד אנשים איך ליצור שינויים בחיים
עיין ערך האהבה