הרצליה

ספסלי החתלה ברחבי הרצליה?

הצעה לסדר של חברת המועצה ויו"ר האופוזיציה, מאיה כץ, על הצבת ספסלי החתלה מוצלים, עלתה השבוע לדיון במועצה. פה אחד הוחלט כי הנושא יבחן על ידי אגף שאיפ"ה

שרון יונתן 11/09/2019
ספסל החתלה מוצל. האם בקרוב ברחבי הרצליה? צילום: פרטי

האם בקרוב יוצבו ספסלים עם פינות החתלה מוצלות ברחבי העיר?

חברת המועצה ויו"ר האופוזיציה, מאיה כץ, העלתה ביום שלישי בישיבת המועצה הצעה לסדר על הצבת ספסלים מותאמים להחתלת ילדים בגינות הציבוריות בהתאם לצרכים שיועלו על ידי יושבי ראש ועדי השכונות. כץ טוענת כי הספסלים נועדו על מנת להקל על ההורים שמגיעים לפארקים וגני השעשועים ואין להם מקום נוח לבצע את החלפת החיתולים לתינוקות. העמדה המיועדת תכלול ספסל ישיבה מוצל לרווחת הציבור, עמדת החתלה ופח אשפה סמוך.

בהצעה כתבה כץ: "בהרצליה מתגוררים הורים צעירים רבים לילדים שלהם אין פינות החתלה מספקות ברחבי העיר.

במספר ערים ברחבי הארץ, כמו בראשון לציון, הקימו ספסלים מוצלים המשלבים עמדת החתלה ומאפשרים להורים צעירים לחתל את הילדים במרחבים ציבוריים".

בישיבה אמרה כץ: "אני מאמינה שככל שיש באפשרותנו להפוך את המרחב הציבורי לנגיש לצרכי התושבים באמצעות מגוון רחב של שימושים כך הופך המרחב הציבורי לנוח יותר. אין לי ספק שספסלים שבנויים באופן כזה יתנו מענה מצוין להורים צעירים. זה אפשרי, זה קיים ברשויות אחרות ואין סיבה שלא נאמץ את הפתרון הזה גם אצלנו".                                          

ראש העירייה, משה פדלון, אמר כי אינו שולל את ההצעה אך היא צריכה להיבחן במספר היבטים ביניהם תברואתיים ובטיחותיים. כץ הציעה כי הנושא יבדק על ידי אגף שאיפ"ה והמלצותיו יובאו לישיבת המועצה בעוד כחודשיים. הצעו זו התקבלה פה אחד.

עוד בהרצליה
שרון יונתן 12/11/2019
כתב לוקאל 10/11/2019
כתב לוקאל 06/11/2019
כתב לוקאל 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רצים בשביל הבנים הדרוזים
רצים בשביל הבנים הדרוזים
המדריכים הבאים
המדריכים הבאים
פסלים מרשימים בני כ-1700 שנה התגלו
עשרות כוורות גדושות דבורים ודבש נשרפו
עשרות כוורות נשרפו
רשת האופנה מקימי באירוע השקה
נעצר חשוד בתאונת "פגע וברח" בחדרה
הגביע ששווה מאה
פועל נהרג במישור אדומים