הרצליה

חשד: אישה סיעודית הותקפה ע"י המטפלת שלה

אישה סיעודית מהרצליה הותקפה לכאורה בסדרת הזדמנויות ע"י המטפלת הזרה שלה. בת משפחתה של האישה הגישה תלונה במשטרה לאחר שצפתה בצילומי מצלמות אבטחה, מה שהוביל למעצר החשודה

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
צילום אילוסטרציה freepic

מטפלת זרה נעצרה בתחילת השבוע בחשד כי תקפה תושבת הרצליה בת 53 המצויה במצב סיעודי.

במשטרת גלילות הוגשה ביום ראשון השבוע תלונה על ידי בת משפחתה של מטופלת סיעודית לאחר שצפתה במצלמות בבית אימה הסיעודית בהרצליה וראתה כיצד היא מותקפת לכאורה על ידי המטפלת שלה.

מיד עם קבלת התלונה, פתחו במשטרת גלילות בחקירה ועצרו את המטפלת - תושבת מולדובה בת 35. היא נלקחה לחקירה ולמחרת הובאה לבית משפט השלום בתל אביב בבקשה להאריך את מעצרה, כשהיחידה החוקרת מייחסת לה לא רק תקיפה של האישה הסיעודית אלא גם תקיפה של אחיותיה של המטופלת  - וזאת במהלך תקרית אלימה ביניהן כשנחשפו למעשיה לכאורה. 

"מדובר בעובדת זרה שתוקפת את המטופלת שלה כבר זמן מה, במספר תאריכים שונים בזמן שהיא המטופלת שלה", ציין נציג המשטרה בבית המשפט. בדיון הראשון בעניינה של החשודה, טען נציג היחידה החוקרת כי לעת עתה ידועים כשבעה – שמונה מקרים. על פי הידוע כעת, המצלמה הוצבה בתחילת החודש והחוקרים מתכוונים לבדוק את כלל הצילומים מאז שהוצבה המצלמה על מנת להבין כמה מקרי אלימות היו לכאורה.

בתום הדיון הראשון אמר השופט עלאא מסארווה: "עיון בסרטוני אבטחה חלקיים שהוצגו, מלמד על גישה אלימה בטיפול וניכר כי הקורבן סבלה מיחסה האלים של החשודה". יחד עם זאת ציין השופט: "ראיתי למערי אלימות ברף גבוה מכך ביחסי מטופל – מטפל".  מעצרה הוארך בשלושה ימים. בדיון השני, לאחר שנבדקו צילומים נוספים, טען נציג המשטרה כי נוספו מקרים נוספים בהם הכתה לכאורה החשודה את המטופלת. בתום הדיון,  קבע השופט, לאחר שעיין בחומרי החקירה, כי "מצטיירת תמונה קשה יותר מזו שהוצגה בדיון הקודם". לאור כך, מעצרה הוארך במספר ימים נוספים.

עו"ד טלי בר אור, שמייצגת את החשודה מטעם הסניגוריה הציבורית, מסרה: "מדובר במטפלת המטפלת במתלוננת כבר תקופה ארוכה ומעולם לא היו תלונות כלפיה. אנו נמצאים בשלבים ראשונים של החקירה אבל כבר בשלב זה נראה שהחשדות הן לעבירות ברף הנמוך".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שכונת פארק הנחל בבאר שבע
ביקושים ערים לשכונת פארק הנחל בבאר שבע
בית המשפט קיבל את עמדת רשם העמותות
הפועל חדרה לא תהא זכאית לאישור ניהול תקין לשנת 2018
הורות בסלון 2019
"הורות בסלון 2019"
"זה היה התגשמות של חלום"
פעילות אכיפה נגד גורמים שהשתלטו על קרקעות של המדינה והעירייה
פעילות אכיפה נגד גורמים שהשתלטו על קרקעות של המדינה והעירייה
"לראות את הילד"
חשד: התחזה לרופא וביצע עבירות מין
תערוכת אמנים עם מוגבלויות חן כרמי
שווים בגוונים