הרצליה

זוג שנקלע לחובות עקב חתונתם הואשם בעבירות סמים

צעיר, שנעצר יחד עם אשתו בתום מרדף ברמת השרון, הואשם בשורת מקרי סחר בסמים בין היתר בהרצליה, הוד השרון ורעננה. ברשותם נתפסו מאות גרם סמים ואלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
צילום אילוסטרציה freepic

בני זוג, בני 22 ו – 23, שנעצרו ברמת השרון, הואשמו השבוע בעבירות סמים, כשבין היתר נטען כי בן הזוג מכר סמים בעשרות הזדמנויות בהרצליה, הוד השרון, רעננה ובערים נוספות.

מכתב האישום עולה כי ב – 24 באוגוסט, סמוך לחצות, נסעו השניים ברחוב סוקולוב ברמת השרון. שוטרי תחנת גלילות שהיו במחסום שגרתי הורו להם לעצור לבדיקה. או אז, כך על פי המשטרה, החל הנאשם להימלט מהשוטרים בנהיגה מהירה, תוך שחצה רמזור אדום, עלה על מדרכה וסיכן עוברי אורח תוך שהשוטרים כורזים לו לעצור את הרכב. לאחר כ-200 מטרים חסמה ניידת משטרה את הרכב והשניים עוכבו.

על פי הנטען, כשהבחינה האישה כי בן זוגה דחף שני שוטרים, זרקה שקית שהכילה מספר רב של שקיות קטנות ובתוכם מנות סם. בסך הכל נתפסו בעת מעצרם מאות גרם חשיש וקנאביס אשר היו בתוך עשרות שקיות קטנות. כמו כן, נתפסו בתיקה של האישה כ – 5,000 שקלים. בחיפוש בביתם אותרו שקיות חלוקה ומשקלים אלקטרוניים.

לצד החזקת הסמים המשותפת בה הואשמו השניים, שמיוצגים על ידי עורכי הדין תמיר סננס ורבקה טחלוב, כתב האישום מייחס לבן הזוג 11 אישומים נוספים בגין סחר בסמים. מחקירת שוטרי תחנת גלילות עולה כי הצעיר סחר, באמצעות הטלגרם, בקנאביס בעשרות הזדמנויות במהלך החודשים האחרונים. הנאשם או מי מטעמו הגיעו למפגשים עם הלקוחות על גבי קטנוע.

בידי החוקרים עדויות של לקוחות, מחקרי תקשורת, דוחות פעולה של שוטרים וראיות נוספות. בחקירתו טען הצעיר כי הסמים שייכים לו והם נועדו לשימושו העצמי, כשביתר חקירותיו שמר על שתיקה. בתוך כך, אשתו סיפרה לחוקרים כי הם נמצאים בחובות כלכליים עקב חתונתם, הכחישה את המיוחס לה ובהמשך שמרה על זכות השתיקה.

עם הגשת כתב האישום, מעצרו של הצעיר הוארך עד להחלטה אחרת, בעוד שלגבי אשתו נקבע כי יוארכו התנאים המגבילים בהם הייתה מצויה.

עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מבואנוס איירס ל"הלל יפה"
צעיר נהרג בתאונה עצמית בצפון
"כנראה שיש מלחמות שלא נועדנו לנצח בהם"
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
אומרים די לאלימות
צעיר נדקר בנתניה - מצבו קשה
בטון במקום ירוק?
'כנפיים של קרמבו' בקמפיין גיוס המוני