הרצליה

זוג שנקלע לחובות עקב חתונתם הואשם בעבירות סמים

צעיר, שנעצר יחד עם אשתו בתום מרדף ברמת השרון, הואשם בשורת מקרי סחר בסמים בין היתר בהרצליה, הוד השרון ורעננה. ברשותם נתפסו מאות גרם סמים ואלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
צילום אילוסטרציה freepic

בני זוג, בני 22 ו – 23, שנעצרו ברמת השרון, הואשמו השבוע בעבירות סמים, כשבין היתר נטען כי בן הזוג מכר סמים בעשרות הזדמנויות בהרצליה, הוד השרון, רעננה ובערים נוספות.

מכתב האישום עולה כי ב – 24 באוגוסט, סמוך לחצות, נסעו השניים ברחוב סוקולוב ברמת השרון. שוטרי תחנת גלילות שהיו במחסום שגרתי הורו להם לעצור לבדיקה. או אז, כך על פי המשטרה, החל הנאשם להימלט מהשוטרים בנהיגה מהירה, תוך שחצה רמזור אדום, עלה על מדרכה וסיכן עוברי אורח תוך שהשוטרים כורזים לו לעצור את הרכב. לאחר כ-200 מטרים חסמה ניידת משטרה את הרכב והשניים עוכבו.

על פי הנטען, כשהבחינה האישה כי בן זוגה דחף שני שוטרים, זרקה שקית שהכילה מספר רב של שקיות קטנות ובתוכם מנות סם. בסך הכל נתפסו בעת מעצרם מאות גרם חשיש וקנאביס אשר היו בתוך עשרות שקיות קטנות. כמו כן, נתפסו בתיקה של האישה כ – 5,000 שקלים. בחיפוש בביתם אותרו שקיות חלוקה ומשקלים אלקטרוניים.

לצד החזקת הסמים המשותפת בה הואשמו השניים, שמיוצגים על ידי עורכי הדין תמיר סננס ורבקה טחלוב, כתב האישום מייחס לבן הזוג 11 אישומים נוספים בגין סחר בסמים. מחקירת שוטרי תחנת גלילות עולה כי הצעיר סחר, באמצעות הטלגרם, בקנאביס בעשרות הזדמנויות במהלך החודשים האחרונים. הנאשם או מי מטעמו הגיעו למפגשים עם הלקוחות על גבי קטנוע.

בידי החוקרים עדויות של לקוחות, מחקרי תקשורת, דוחות פעולה של שוטרים וראיות נוספות. בחקירתו טען הצעיר כי הסמים שייכים לו והם נועדו לשימושו העצמי, כשביתר חקירותיו שמר על שתיקה. בתוך כך, אשתו סיפרה לחוקרים כי הם נמצאים בחובות כלכליים עקב חתונתם, הכחישה את המיוחס לה ובהמשך שמרה על זכות השתיקה.

עם הגשת כתב האישום, מעצרו של הצעיר הוארך עד להחלטה אחרת, בעוד שלגבי אשתו נקבע כי יוארכו התנאים המגבילים בהם הייתה מצויה.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מטען צינור ותחמושת
אישום: החזיק מטען ותחמושת במשך - 13 שנים
פרחים לבני הגיל השלישי
דורה אייזנשטיין  הגיבורה הנציגה של ראש העין
החברה העירונית מקום בלב מצדיעה לניצולי שואה
בי"ס חדש בעתלית
בשר מהשטחים נתפס בשטח ישראל
הדובי ששרד את השואה
הדובי ששרד את השואה
נחזיר את רמהש להיות העיר מס 1
"נחזיר את רמה"ש להיות העיר מס' 1"
חבר המועצה ומחזיק תיק הרווחה איתי כהן בפגישתו עם השר חיים כץ
התכנית "כנפיים של קרמבו" תיכנס לעפולה