הרצליה

יוצאת לאתגר חדש

עם מאמן חדש/ישן על הקווים, שינוי משמעותי בסגל השחקנים וללא זרים, תפתח מחר קבוצת הכדוריד בני הרצליה עונה נוספת בליגת העל עם דגש על קידום שחקני בית

שרון יונתן 19/09/2019
בני אינגל. לתת במה לשחקן הישראלי צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

קבוצת הגברים בכדוריד תפתח מחר עונה נוספת בליגת העל כשתצפין למשחק חוץ בקרית מוצקין. הקבוצה עברה פגרה לא פשוטה עם שינוי משמעותי בעמדת המאמן והשחקנים, כאשר בני אינגל חזר לקחת את המושכות במקומו של שלמה הופמן שאימן בשנים האחרונות. עקב אילוצים תקציביים במועדון התקבלה החלטה שבשלב זה לא יוחתמו שחקנים זרים והקבוצה תתבסס רק על שחקנים ישראלים.                      

את הקבוצה עזבו: השוער המצוין גיל יעקב ויוסי אפו שעברו לרמה"ש, ולדיצה סטויאנוביץ שהחליט לפרוש, לאחר שגם הוא עבר לרמה"ש בפגרה, ולדימיר דימטרייביץ' ומידד קרויטורו (עברו להפועל ב"ש), סהר שחק (עבר להפועל ראשל"צ), תומר שמעוני ואוברד ראדולוביץ' שפרשו.             

הצטרפו לקבוצה: אלכס סיצ'נקו והדר מצליח מרמה"ש, בן ליברטי, איתמר אלמוסנינוס ממכבי ת"א ואיתי בן חיים ששיחק בקרית מוצקין ואס"א ת"א.                                           

נשארו לעונה נוספת:  הקפטן דניאל לינגרדן, גיא קורדובה, תומר טואג, דניאל צרפתי. כמו כן, יצטרפו שחקני הנוער: אושר דוכנה, אסף אוחיון ויפתח דהן. השוערים יהיו מוטי אנגל ושגיא בוניס.

בני אינגל אמר השבוע לאתר איגוד הכדוריד:

"קיבלנו החלטה שעושים בניה מחדש של המערכת בראייה לשנים הבאות והמטרה היא לתת את הבמה לשחקן הישראלי עם דגש על שחקני הבית המוכשרים שלנו. כמובן, שבמידה והתהליך לא יביא תוצאות, נשקול צירוף זרים בהמשך. זה מצב שהיה צריך להתבצע מזמן והוא קיבל תאוצה עקב הצורך התקציבי, אבל כבר עכשיו אנחנו במקום טוב ורוצים לפתח את העתיד של בני הרצליה. מבחינת המערכת, המטרה המוצהרת היא להישאר בליגה, אבל אני מכוון גבוה וננסה להיאבק על כניסה לפלייאוף העליון.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מצדיעים לכם
המדריכים הבאים
המדריכים הבאים
המועמדים מתחייבים לשתי קדנציות בלבד
המועמדים מתחייבים לשתי קדנציות בלבד
רוכב אופנוע נהרג סמוך לצומת אדם
מלגות במרכז הצעירים העירוני
מלגות של אביב בחדרה
יהושע שפונדר , מחירי הדירות ימשיכו לעלות
בכמה אחוזים עלו הדירות ברמת השרון?
שמורת טבע חי בר יטבתה מתחדשת
קשיש נחנק מבשר בפיקניק בחיפה