הרצליה

האנשים שעושים את הרצליה

בכל שבוע אנחנו מציגים בפניכם את האנשים שעושים את העיר. מוזמנים להכיר את השכנים שלכם, הפעם קבלו מרב רביץ מושל, מייסדת קבוצת אמהות הרצלייניות בפייסבוק

בילי בסרגליק 19/09/2019
מרב רביץ מושל. ליצור קהילה וחברויות, צילום: רועי מושל

מרב רביץ מושל (37), אם לארבעה, נשואה, צלמת, מקימה ומייסדת קבוצת אמהות הרצלייניות בפייסבוק, המונה כבר 10,300 אמהות המתגוררות בהרצליה. "אמהות הרצלייניות היא במה לכל אחת ואחת מהאמהות הגרות בעיר. מקום להתייעץ, לשאול לשתף, להשפיע לטובה עבורנו כאמהות ועבור המשפחה והחברה העירונית שלנו. בתכל'ס זהו כוח דיגיטלי אחד גדול, שבאמצעותו אפשר לעשות דברים. אם זה לעזור למשפחות הזקוקות לעזרה או לצאת ליהנות ביחד ולעשות חיים".

למה החלטת להקים את הקבוצה?

"לי היה צורך בקשר עם אמהות צעירות, להיפגש ולהתייעץ. המטרה שלי הייתה לאחד את האמהות, להרגיש שיש קהילה, ואז ליצור גם כוח וחברויות".

מאז שהקימה רביץ מושל את הקבוצה היא הפכה יותר פעילה חברתית, מעורה במה שקורה בעיר בכל הרבדים. "אם עולות בעיות בעיר ונשים כותבות על כך בקבוצה, שמתי לב שזה מטופל הרבה יותר מהר. הכי חשוב שכל אחת יכולה להתבטא באופן חופשי תוך הקפדה על הכללים של הקבוצה. המסר הוא הסבלנות האחת לשנייה שברגע שמתחילים את זה באופן דיגיטלי זה עובר הלאה."

 

billie@netvision.net.il

עוד בהרצליה
כתב לוקאל 03/10/2019
בילי בסרגליק 26/09/2019
כתב לוקאל 24/09/2019
בילי בסרגליק 19/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מדבקות קקי על השביל. מחאה פרטית למיגור התופעה
צואת כלבים בכל פינה
בן 76 אבל לפנייך:
קשיש הורשע ברצח אשתו
קשיש הורשע ברצח אשתו
זכויות למלצרים
סטריטבול ירושלים יוצא לדרך
סטריטבול ירושלים יוצא לדרך
לראשונה, 27 פראמדיקיות במסגרת השירות הלאומי
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
שומרים על הסביבה גם בקייטנה