הרצליה

אישום: סחר בסמים קשים בתוך מועדון

צעיר, המוכר למשטרה, הואשם כי סחר בסמים קשים במועדון בהרצליה. במקרים אחרים, שני צעירים נוספים נעצרו בהרצליה בחשד לסחר בקוקאין ומריחואנה

מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

צעיר,בן 20, המוכר למשטרה, הואשם לפני ימים אחדים כי סחר בסמים במועדון בהרצליה.

הצעיר,שבילה במועדון ברחוב המנופים בהרצליה פיתוח,נצפה על ידי מנהל המקום מבצע פעילות חשודה.מנהל המועדון שלח אליו מאבטחים ובהמשך,לאחר שהתברר כי מדובר בעסקי סמים,הזעיק את המשטרה והורה למאבטחים להוציא אותו מהמועדון. אחד המאבטחים פנה אליו, וזה הוציא ממכנסיו שקית רוויה בסמים מסוגים שוני שהועברה לאחר מכן לשוטר.

בבדיקתה התברר כי הכילה 49 טבליות של סם מסוג MDMA, 39 בולי סם מסוג LSD, 18 אריזות נוספות שהכילו MDMA במשקל כולל של שמונה גרם ושקית נוספת ובה חמש מנות קוקאין במשקל כולל של כשלושה גרם.

בבדיקת מצלמות אבטחה נראה הנאשם פונה, בהיותו במועדון, לארבעה אנשים שהתקבצו סביבו, הוציאו ארנקים והחזיקו כסף בידם אשר נאסף לאחר מכן על ידי אחד הצעירים.מיד לאחר מכן נראה הנאשם לכאורה מוסר לאחד מהם שקית קטנה עם סמים לכאורה ומקבל בתמורה כסף מזומן.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה בעניינו של הצעיר עולה כי תלוי ועומד נגדו תיק בו הוא הואשם בסחר בסמים, בין היתר לקטינים,ובתיק זה הוא ממתין לגזר דינו.

בתוך כך,בשבועיים האחרונים נעצרו בהרצליה עוד שני חשודים בסחר בסמים. במקרה אחד,נתפס בעת ביצוע עסקת סמים צעיר,בן 24, בחשד לסחר בקוקאין במספר הזדמנויות. במקרה אחר, נעצר צעיר,בן 36, בחשד לסחר לאחר שנתפסו ברשותו 114 גרם מריחואנה.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
המסע לפולין
חניכת מגרש הכדורגל בצפת
רות מיכלין רבקה ואיימי שוורץ מראיינות את לבנת רמון
כתבות צעירות
צעיר נורה בבת ים
חשד: גננת התעללה בפעוטות
חשד: גננת התעללה בפעוטות
מרפאת השמנה חדשה נפתחה בבית חולים "מאיר"
יוסף מיכאלי
יוסף בעל החלומות
חשד: נהג "טס" ב - 173 קמ"ש