הרצליה

משרתות ומצטיינות

תנו הרבה כבוד לשלוש חיילות מהרצליה שנבחרו כמצטיינות לכבוד ראש השנה. השלוש מספרות בקצרה על תחושת הסיפוק מהתפקיד שאותו הן מבצעות בהצטיינות

שרון יונתן 26/09/2019
משרתות ומצטיינות, צילום באדיבות דובר צה"ל

שלוש חיילות מהרצליה נבחרו כמצטיינות ביחידות השונות בטקסי הצטיינות בחטיבות ובחילות השונים לכבוד החגים. בדובר צה"ל ציינו השבוע כי המצטיינים נבחרים בקפידה על ידי מפקדיהם על פי תרומתם הרבה והיכולות הייחודיות אותן הם מפגינים.  

בין המצטיינים בלטה רב״ט דור אמירי מהרצליה, אשר משרתת כמש"קית קישור לכוחות המילואים. השבוע אמרה דור: "התפקיד מאוד משמעותי כי מערך המילואים הוא חלק בלתי נפרד מפיקוד העורף. ההצטיינות מאוד מרגשת אותי, אני שמחה שרואים את העבודה וההשקעה שלי בתפקיד ומקבלת על זה הערכה".

רב״ט י׳ מהרצליה משרתת במודיעין של חטיבה 300, והינה בין מצטייני מפקד החטיבה, אל״ם רועי לוי, לראש השנה.

י׳ התגייסה בדצמבר 2018 וכיום משרתת כסמב״צית במודיעין של חטיבה 300. י' אמרה השבוע: ״אני מרגישה משמעותית ונהנית מהתפקיד, שמחה לשרת בתפקיד כה מבצעי בגזרה 300 שהינה גזרה מאוד מעניינת וייחודית״.              

 סמל נגה בולר משרתת כבקרית שליטה ימית בבסיס אילת של זרוע הים. תפקידה של בקרית השליטה הימית הינו לייצר תמונת מצב ימית בכל רגע נתון בסירה בה היא נמצאת, ולתפעל אירועים בגזרה על סמך יכולות התצפית שלה. השבוע ציינה: "הדבר שאני הכי אוהבת בתפקיד זה להיות מאחורי הקלעים ולדעת שאני תורמת בהגנה על הזירה".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עוד רן שפירא
תביעת מיליונים בשל רשלנות רפואית
נחשף אתר פיראטי ששימש כמחלבה
מרוץ רונן ה-20 נערך בעכו
מרוץ רונן ה-20 נערך בעכו
עצורים בפרשת מרמה והונאת קשישים
עצורים בפרשת מרמה והונאת קשישים
שתיים ממתנדבות עמותת אור ירוק
כמה מהנהגים מתעסקים בטלפון בזמן נהיגה?
מתעמלות בני הרצליה. הישגים משמעותיים בתחרויות
המתעמלות על הגובה
רכש חדש להפועל כפס
רכש חדש להפועל כפ"ס
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון