הרצליה

מתכוננים למרוץ

בסוף החודש יתקיים בפארק הרצליה מרוץ הילדים, השישי במספר, המיועד לילדים ובני נוער והיוצא לפועל כתוצאה משיתוף פעולה של אלתרמנס ומחלקת הספורט בעירייה

שרון יונתן 10/10/2019
מרוץ הילדים בפארק הרצליה, צילום: באדיבות אלתרמנס

בשורה טובה לילדים ובני נוער חובבי ריצה. בעוד פחות מחודש יתקיים בעיר הרצליה, מרוץ הילדים השישי – "מרוץ הילדים עוצמה", אירוע יוצא דופן במפת המרוצים הישראלית, והיחיד מסוגו בארץ - מרוץ המיועד לילדים ונוער בלבד. המרוץ מאורגן על ידי קבוצת אלתרמנס ובשיתוף פעולה עם עיריית הרצליה ומחלקת הספורט.                                                    

המרוץ יתקיים ביום שני, ה-28 לאוקטובר, בשעות אחה"צ, בפארק הרצליה היפהפה. במרוץ יתקיימו 3 מקצים תחרותיים למרחקים של 1 ק"מ, 2 ק"מ ו- 3 ק"מ. כמו כן, מרוץ עממי ל-1 ק"מ, אשר פתוח לכולם (מותנה בהרשמה מראש) ומקצה אפרוחים ל-300 מטר, אשר אינו מותנה בהרשמה וללא עלות. מסלולי הריצה שטוחים לחלוטין ונמצאים בתוך הריאה הירוקה של פארק הרצליה. לכל משתתף תוענק חולצה מנדפת זיעה, מדלית מסיים, ויוגש כיבוד ללא הגבלה. כמו כן, תהיה חלוקת פרסים למנצחים. 

המרוץ פתוח לכל הרצים והרצות באשר הם מכל קצוות הארץ, ובלבד שיהיו עד גיל 17 (משנת לידה 2002 ואילך). לקראת המרוץ יתקיימו מספר אימוני הכנה, ללא עלות עבור הילדים שירשמו מראש למרוץ, ויועברו על ידי קבוצת אלתרמנס.

 את המרוץ יזניקו וילוו האחים אלתרמן, דן ורן אלתרמן, אלופי ישראל לשעבר וספורטאי עלית כיום.                                

רן אלתרמן, הבעלים של קבוצת אלתרמנס והמאמן הראשי, אמר השבוע: "קבוצת אלתרמנס חרטה על דגלה להנחיל את אהבת הספורט בקרב ילדים ונוער. עבורי זו התרגשות גדולה לארגן את מרוץ הילדים בעיר הרצליה. אני שמח מאוד שעיריית הרצליה ומחלקת הספורט נרתמים גם הם למטרה חיובית זו, ועוזרים לנו לקדם את הספורט בקרב הילדים ובני הנוער. ביחד עם העירייה אנחנו מצליחים להוציא את הילדים מהבית ולהחליף את המחשב בנעלי ריצה. ללא העזרה של מחלקת הספורט לא היינו מצליחים לעשות זאת".                              

במסגרת ההכנות לתחרות הוקמה קבוצת אימונים ייעודית אשר מטרתה להכין את הילדים לאירוע זה. אימוני הכנה יתקיימו ללא עלות, עבור ילדים שירשמו לאירוע. האימונים יועברו על ידי צוות המאמנים של קבוצת אלתרמנס. האימונים יתקיימו במשך שלושה השבועות שלפני האירוע, בפארק הרצליה. יש לעקוב אחר תאריכי האימונים באתר התחרות – www.realtiming.co.il. לשאלות נוספות ניתן לפנות לטלפון 0507009000 או באתר של אלתרמנס - www.altermans.co.il 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הבלט הקנדי הגדול ממונטריאול
הבלט הקנדי הגדול ממונטריאול מגיע לישראל
ווגאן ביוטי
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים
חודש המודעות למאבק בסרטן השד
מי יבנה את הארץ?
מי יבנה את הארץ?
נער קפץ לנהר, פגע בחברו וטבע למוות
תחת הנהלות חדשות
תחת הנהלות חדשות
תלמידים ותיקים במפגש עירוני בבתי הספר בהרצליה
סבתא הולכת לכיתה א'