הרצליה

מנויי הקאנטרי בהרצליה חוששים מעליית מחירים

האם הקאנטרי בהרצליה יעבור לבעלות של חברת הולמס פלייס? אם זה יקרה, האם מחירי המנויים יעלו בצורה ניכרת? מוקדם עדיין לדעת, אבל מנויי הקאנטרי כבר מודאגים

שרון יונתן 10/10/2019
קאנטרי הרצליה. התושבים חוששים מעליית מחירים, צילום ארכיון: אלן שיבר

"החשש שלנו הוא שמחירי המנויים לקאנטרי יעלו בצורה משמעותית לאחר שהמקום יעבור לידי חברת הולמס פלייס", כך אמר השבוע יעקב בן הלוי, תושב הרצליה ומנוי וותיק בקאנטרי הרצליה, שמבטא למעשה את חששם של מנויים רבים מזה שנים.                                                                

החשש נובע לאור המשא ומתן הארוך בין חברת "עופר קיט ונופש", בעלת הזיכיון להפעלת הקאנטרי מידי העירייה לחברת הולמס פלייס יעקב בן הלוי אמר השבוע:                                                        

"מנוי הקאנטרי הוותיקים הם מהמעמד הבינוני, פנסיונרים ומשפחות עם ילדים שמסתדרים בצורה סבירה עם מחירים נורמלים ושפויים. החשש שלנו שלאחר שהמקום יימכר להולמס פלייס ויתבצע שיפוץ המחירים יעלו בצורה ניכרת, מסביבות 3,000 שקלים לשנה לסביבות 5,000 וזה ייהפך למועדון לעשירים וישמש פחות את תושבי הרצליה הוותיקים. כתושבי העיר, הבקשה שלנו היא שהעירייה והעומד בראשה, ישמרו על האינטרסים של התושבים, אבל במקום זה אנחנו מרגישים שהעירייה משתפת פעולה עם התהליך להעברות הבעלות להולמס פלייס".

מהעירייה נמסר: "הקאנטרי צפוי לעבור שיפוץ מאסיבי לטובת המנויים עם הוספת מתקנים חדשניים ואיכותיים המתאימים לצרכי הקהילה והמשפחה כולה. במסגרת המשא ומתן עם חברת 'עופר קיט' הוחלט כי המחירים עבור תושבי העיר ובכלל זה מנויי הקאנטרי יותאמו למועדונים משפחתיים במחירים נגישים ונמוכים".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממצאים מעניינים במיוחד בדו"ח הביקורת של עיריית רעננה
בין הנקרות ביום וגם בלילה
גבר טבע בבריכה בהוד השרון - מצבו קשה
גבר טבע בבריכה בהוד השרון
רפי סער ויוסי סדבון עלו לסיבוב השני
הישראלי הממוצע צורך 16 קג בשר בקר בשנה
משרד החקלאות מצטרף לחגיגות העצמאות
עצרת התעוררות בכפר סבא
פסח מוזיקאלי לילדים בקניון ערים כפר סבא
פסח מוזיקאלי לילדים בקניון ערים כפר סבא
מתנגדים להקמת קריית התקשורת בצפון העיר