הרצליה

מספסלי האופוזיציה לתפקיד משנה לראש העירייה

חבר מועצת הרצליה, יוסי קוממי מצטרף לקואליציה וישמש כמשנה לראש העירייה, תפקיד אותו ימלא ללא שכר. כמו כן, יכהן כחבר במספר דירקטורים וועדות העירוניות

שרון יונתן 23/10/2019
יוסי קוממי (משמאל) עם ראש העירייה וצורי ז'אן, יו"ר מועצת סניף הליכוד, צילום: פרטי

שינוי בהרכב מועצת העיר. חבר המועצה יוסי קוממי (סיעת הליכוד) יחבור לשורות הקואליציה העירונית ויכהן כמשנה לראש העירייה, כך עולה מהסכם שנחתם לאחרונה בין ראש העירייה, משה פדלון, לסיעת הליכוד.             

 קוממי היה בשנה האחרונה חלק מאופוזיציה שמנתה שמונה חברי מועצה, כאשר לא אחת הביע בישיבות מועצה בחריפות את דעותיו. בקדנציה הקודמת היה קוממי בקואליציה וכיהן כיו"ר תאגיד הקבורה העירוני. גם בהיותו חבר קואליציה לא היסס קוממי להיכנס לעימותים עם ראש העירייה, בעיקר על רקע פיתוח בית העלמין החדש.  

 על פי ההסכם שנחתם בין הצדדים, ישמש קוממי כמשנה לראש העירייה, תפקיד שלא היה קיים בקדנציות האחרונות ואותו ימלא ללא שכר. קוממי ישמש גם כיו"ר דירקטוריון על"ה, ויחזיק בתיק התחדשות עירונית ותיק מניעה והתנהגות סיכונית.                                                                                 

כמו כן, ישמש קוממי כחבר במספר דירקטוריונים: תאגיד הקבורה העירוני, תאגיד החברה העירונית למתנ"סים, בריכת נורדאו, תאגיד המים. קוממי יהיה חבר בועדות הבאות: חבר ועדת המליאה לתכנון ובניה, ועדת כספים, ועדת מכרזים, ועדת הנחה בארנונה, ועדת ביטחון, הועדה לבחירת יקיר העיר, ועדת השמות, ועדת הרווחה.        


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפנינג עירייה פתוחה ברעננה
הפנינג "עירייה פתוחה" ברעננה
מרכז חדשנות ויזמות ייחודי
המכללה האקדמית כנרת משיקה מרכז ייחודי לחדשנות ויזמות
שמונה מי יודע?
שמונה מי יודע?
סוויטיז מתחם שרונים, סו בינג
פסטיבל "Sweeties" שכולו מוקדש לחטאים מתוקים
השדרה המיתולוגית ביפו
סיפורה של שדרה
פעילות בטעם קרמבו
נעצר חשוד שהגיע למפגש מיני עם קטין
גרעין הנח"ל חוזר למגדל העמק