הרצליה

אסון נמנע ברחוב סוקולוב בהרצליה

חלק מהתקרה בפסאז' ברחוב סוקולוב 32 בעיר קרס, המזל הגדול הוא שהדבר קרה כאשר המקום היה ריק מאדם. למרות שהעירייה התריעה בעבר בפני בעלי החנויות על תחזוקת המבנה, שום דבר לא נעשה בנדון

שרון יונתן 23/10/2019
מקום נפילת חלק מהתקרה, מזל גדול, צילום: פרטי

מזל גדול היה בסוף שבוע שעבר בפסאז' ברחוב סוקולוב 32 בהרצליה כאשר חלק קטן מהתקרה קרסה בשעות הלילה, כשהמקום היה שומם מאדם. בתחילת השבוע מקום הנפילה גודר במחסומים. יש לציין כי תחזוקת הפסאז' היא באחריותם של 42 בעלי הנכסים במתחם מאחר שזהו שטח פרטי שלהם.    

 יורי מגד, ספר ששוכר חנות במתחם, אמר השבוע: "העירייה התריעה כבר לפני שנתיים וחצי בפני בעלי חנויות על הבעיה שיש בתקרה המתפוררת. העירייה ציינה כי יש לשפץ את המקום, אבל עד כה זה לא נעשה. ביום ראשון קיבלתי הודעה שחלק מהתקרה נפלה, לא רחוק מהעסק שלי. המזל הגדול הוא שזה קרה, כאשר המקום היה ריק מאדם. זה היה יכול להיות אסון גדול. זה שטח פרטי עם זיקה לציבורי, כך שתחזוקת המקום היא בעייתית. ראש העירייה אמר לי בעבר שהוא יהיה מוכן לשים שקל מהעירייה על כל שקל שבעלי החנויות יוציאו על שיפוץ".                                                                    

מהעירייה נמסר בתגובה: "הפסאז' הינו שטח פרטי ואין באפשרות העירייה לפעול במקום. עם זאת, ניסינו מספר פעמים, באמצעות מנהל מחלקת תרבות הדיור, לכנס את בעלי הנכסים ולבחור מתוכם נציגות על מנת לקדם תכנית שיפוץ. לצערנו, לא היה שיתוף פעולה מצידם ובהעדר נציגות לא ניתן לקדם דבר. נשמח באם אותם פונים יפנו אלינו ואנו ננסה שוב לכנס אסיפה, לבחור נציגות ולקדם תכנית פעולה לשינוי פני המקום, או לכל הפחות לתחזוקתו התקינה: ניקיון, תאורה וצבע".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תורת המשחקים
אישה כבת 70 נפצעה באורח בינוני לאחר שאוטובוס פגע בה בירושלים
הולכת רגל נפגעה מאוטובוס בירושלים
מגנטים הוצאו מגופו של ילד
חלוקת הפרסים בטורניר הסטריטבול
הצלחה לטורניר הסטריטבול בהרצליה
ויכוח בכביש הסתיים בדקירה
להבקיע בצרורות
עיריית כ"ס תקיים שלושה מפגשי שיתוף ציבור
אישום: מכר סחורה של מותגים מזויפים