הרצליה

תושב הרצליה נפל קורבן למעשיו של "נוכל הטינדר" שהוסגר מיוון

על פי כתב האישום, הצעיר, שכונה "נוכל הטינדר" ונמלט מישראל, גנב בשנת 2010 שיקים מביתו של תושב הרצליה, זייף אותם ועשה בהם שימוש בהיקף של מאות אלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 24/10/2019
"נוכל הטינדר", צילום אילוסטרציה freepic

תושב הרצליה נעקץ ע"י תושב בני ברק (29) שכונה כ"נוכל הטינדר" והוסגר לאחרונה מיוון – כך עולה מכתב האישום שהוגש נגד האיש לפני יום כיפור. 

הנאשם, שכינה את עצמו בין היתר כ"סיימון לבייב", כביכול בנו של לב לבייב, ברח מישראל בשנת 2017 והוכרז כדרוש לרשויות האכיפה. לאחר מאמצים גדולים של יחידת ההונאה של מחוז ת"א והאינטרפול הוא נעצר ביוון.

כתב האישום שהוגש נגדו לבית משפט השלום בתל אביב כולל ארבעה אישומים. באחד מהם נטען כי בשנת 2010 הועסק הנאשם על ידי אמו של תושב הרצליה בעבודות משק בית. במהלך עבודתו נטל פנקס שיקים השייך לבנה של בעלת הבית והוציא מתוכו שלושה שיקים. לאחר מכן, כפי שטוענת הפרקליטות, זייף את אחד השיקים על סכום של 250 אלף שקלים, מסר אותו לאדם אחר בתמורה לרכב מסוג פורשה והמוכר העביר את הבעלות על הרכב על שמו של אחיו של הנאשם תוך שימוש בתעודת הזהות של האח, וזאת ללא ידיעתו. בחלוף מספר ימים, על פי הנטען בכתב האישום, זייף הנאשם ייפוי כוח ומכר את הרכב לאדם אחר בתמורה ל – 160 אלף שקל.

על פי הנטען, הנאשם זייף שייק נוסף על סך 30 אלף שקל, מסר אותו למכללה בהרצליה, המעניקה קורסים לקבלת רישיון טיס פרטי. שיק שלישי, על פי כתב האישום, שזייף על סך 50 אלף שקל מסר לבעל חנות מחשבים בראש העין בתמורה לחוב כספי כלפיו בסך 25 אלף שקל, ואת היתרה קיבל במזומן. בסופו של דבר שיק זה לא כובד ע"י הבנק והעסקה לא יצאה אל הפועל.

מעבר לעבירות ההונאה, מרמה, זיוף וגניבה המיוחסות לו בכתב האישום, על פי הפרקליטות ביוני 2011 הוא יצא מישראל, דרך מעבר הגבול בגשר אלנבי, באמצעות דרכון מזויף. במהלך השנים 2012 ו-  2014 הוגשו נגדו כתבי אישום, אך הם בוטלו לאחר שלא התייצב לדיונים. ב – 13 במרץ 2016 הוא נעצר בנתב"ג לאחר שגורש מפינלנד, אליה נמלט בשנת 2011. בשנת 2017 הוגש נגדו כתב אישום, אך לאחר ששוחרר בתנאים מגבילים – הוא הצליח שוב לחמוק מהרשויות ונמלט מישראל עד שנעצר בחודש יוני האחרון ביוון והוסגר בתחילת החודש לישראל ולעת עתה מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 21/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הזמן לביצוע הגדלת חזה?
חניכי הצופים עם נציגות ארגון אלמנות ויתומי צהל
פרויקט מרגש בהרצליה
הדמיית פרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת א. זיתוני
בכמה נמכר פנטהאוז בגבעת שמואל?
250 יחידות דיור חדשות בנתניה
שבילי אופניים חדשים ברעננה
היכן יסללו שבילי אופניים ברעננה?
שדרוג מגרשי ספורט והצבת מתקני כושר ברחבי העיר
בראשון לציון מעודדים אורח חיים בריא
תוך שעה: שלושה פצועים בתאונות בגזרת הוד השרון
האזעקה בבית הספר פעלה בערב שבת