הרצליה

מה יהיו מחירי הכניסה העתידיים בקאנטרי הרצליה?

שיפוץ הקאנטרי קלאב עדיין לא נראה באופק, אבל השבוע חשפה העירייה כי חברת הולמס פלייס התחייבה כי מחירי המנויים בקאנטרי לא יעלו על הנגבים בהולמס פלייס פמילי בגבעת שמואל במועדים הרלוונטיים

שרון יונתן 30/10/2019
קאנטרי הרצליה, ימשיך לפעול גם בזמן השיפוצים, צילום ארכיון: אלן שיבר

"הולמס פלייס התחייבה כי דמי המנוי החודשיים שיגבו על ידה בקאנטרי קלאב הרצליה לאחר סיום העבודות הבינוי ופתיחת המועדון לקהל הרחב, לא יעלו על מחירי מנויים הנגבים בהולמס פלייס פמילי בגבעת שמואל במועדים הרלוונטיים", כך השיבה העירייה לשאילתא שהגישה חברת המועצה מאיה כץ בישיבת המועצה שהתקיימה ביום שלישי השבוע.

כזכור, לאחרונה פרסמנו ב"קול הרצליה" כי מנויים ותיקים בקאנטרי חוששים כי מחירי המנויים לקאנטרי יעלו בצורה משמעותית לאחר שהמקום יעבור לידי חברת הולמס פלייס.

החשש נובע לאור המשא ומתן הארוך בין חברת "עופר קיט ונופש", בעלת הזיכיון להפעלת הקאנטרי מידי העירייה, לחברת הולמס פלייס המעוניינת להשכיר את המקום, לשפצו ולהפעילו.                                                                      

לשאלה האם העירייה תומכת בעמדה כי בעת השיפוץ לא תתבצע סגירה מלאה של המקום השיבה העירייה בחיוב והוסיפה בתשובתה כי חברת האחים עופר התחייבה בפני העירייה לעשות כל מאמץ לסיים את השיפוץ במהירות האפשרית תוך צמצום מירבי של הפרעות למנוי הקאנטרי בזמן העבודות. עוד צוין כי לא יחול כל שינוי בגודלה של בריכת השחיה האולימפית לאחר השיפוץ.      

 כץ ניסתה לברר מול גורמי העירייה האם יש כתב התחייבות לנושאים המדוברים. ענת קרן בהרב, היועצת המשפטית של העירייה, השיבה כי ישנה התחייבות מצד הולמס פלייס לגבי כל הנושאים שעלו.

 

Sharony@local.co.il

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בחרה להתרענן
קשיש נפצע בינוני בתאונה בבת ים
פרויקט עיר בונה בטוח
פרויקט "עיר בונה בטוח"
מקדמים תזונה בריאה
לשמור על הכסף
גבר כבן 50 נדקר בחיפה
גבר כבן 50 נדקר בחיפה
ניסוי התרעה של פיקוד העורף
כבר לא שקופה
כבר לא שקופה