הרצליה

מה מפריע למנוחתם של דיירי רחוב מוצקין בהרצליה?

תושבי רחוב מוצקין בהרצליה פיתוח יוצאים נגד פעילות של ספא ברחוב השקט והפסטורלי שלהם. התושבים טוענים כי הספא פועל ללא היתר לשימוש חורג גורם לבעיות תעבורה וחניה

שרון יונתן 06/11/2019
הספא ברחוב מוצקין, צילום: פרטי

תושבים ברחוב מוצקין בהרצליה פיתוח, המחבר בין הרחובות דוד המלך ושלווה, טוענים כי ספא שפועל בבית פרטי ברחוב עושה זאת ללא היתר שימוש חורג וכי פעילות הספא גורמת להם למטרדים בענייני תנועה וחניה.     

מדובר במאבק שנמשך כבר מספר חודשים במהלכו פנו התושבים לעירייה בטענה כי הספא פועל ללא היתר שימוש חורג כמקובל. בחודש יולי השיבה מנהלת אגף הפיקוח על הבנייה לתושבים וציינה כי לנושא הפעלת הספא נפתח תיק פיקוח באגף פיקוח על הבניה וכאשר חומר הראיות יהיה בשל החומר יועבר לתביעה העירונית. למרות זאת, התושבים טוענים כי עד היום לא ננקטה אף פעולה נגד בעלי הספא על ידי העירייה והמקום ממשיך לעבוד רגיל.                                                           

תושבת המתגוררת ברחוב אמרה השבוע: "הספא פועל קצת מעל שנה ללא אישר שימוש חורג כמקובל. בקיץ הבית הושכר למסיבות רווקים ומסיבות ילדים, אבל למזלנו זה נגמר רק לאחר התערבות מוקד העירוני".

בנוסף, טוענים התושבים כי מיקום הספא מהווה מקור לבעיות תעבורה וחניה כפי שפירטה התושבת השבוע: "בעקבות פעילות הספא מגיעים לרחוב אנשים רבים שמחנים את רכביהם במקומות אסורים ואף נוסעים נגד כיוון התנועה מאחר והבית ממוקם באמצע הרחוב ההולנדי שאין בו חניות מסודרות. וכך יוצא שרכבים חוסמים יציאות מהבית. מיקום הספא אינו מתאים במרכז של שכונה שקטה".

בעלי הספא מסרו בתגובה: "הכל בטיפול ונכון להיום אין שום הפרעות שנגרמות לשכנים כתוצאה מפעילות הספא".

מהעירייה נמסר: "הנושא נמצא בהליכי טיפול במחלקה המשפטית".


Sharony@local.co.il

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: ביצע בירות מין בעשרות קטינות
החל ממחר - מערך היסעים חינמי לת"א
פותחים שנה בתנועת מחנות העולים
הפח הכתום הגיע לעכו
הפח הכתום הגיע לעכו
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
דר רוברט כהן
כבוד לד"ר רוברט כהן
תל אביב חוגגת ללא הפסקה
השקת קמפיין מותג חדש לגברים