הרצליה

אירוע התרמה במתחם הספורט "אפולוניה" בהרצליה

ביום שבת (9.11.19) נערך הפנינג התרמה לבית הספר "מוזות" תיכון לאומנויות ביפו

כתב לוקאל 11/11/2019
אירוע התרמה במתחם הספורט "אפולוניה" בהרצליה, צילום: גליה שקד

ביום שבת האחרון (9.11.19) נערך אירוע התרמה במתחם הספורט "אפולוניה" בהרצליה הירוקה. האירוע בחסות עינת מאירי וטנר, תושבת הרצליה, בעלת AQUA MOVE  התעמלות במים. ההפנינג כלל שלושה שיעורי התעמלות במים הורים וילדים, מופע שחייה אומנותית ותערוכת מייצגי אומנות של תלמידי בתי ספר "מוזות"- תיכון לאומנויות, שבעבור בית הספר נאספה התרומה.

את השיעורים הדריכו בהתנדבות שלוש מדריכות מוסמכות להתעמלות במים: הלה זינגר נאור, אושר נחום ועינת מאירי וטנר. שלושה שיעורים מקפיצים, מהנים, שנבנו עבור האירוע המיוחד והמרגש. הילדים וההורים נהנו מבוקר של פעילות מהנה, ביחד ולחוד, עם ערך מוסף של תרומה לקהילה.

את מופע השחייה האומנותית הציגו בנות "מכבי תל אביב" בניהולה של קורל בן דיין, בשיתוף צוות המדריכות. בנות "מכבי תל אביב" בליווי המשפחה, התפנו מכל עיסוקיהן בבוקר יום שבת במטרה לסייע בהצלחת האירוע ההתנדבותי וריגשו את המשתתפים הרבים במופע יצירתי, מקצועי וייחודי.

כל הכנסות האירוע הועברו כתרומה ל"מוזות" בית ספר תיכון לאומנויות ביפו, המיועד לבני נוער שנשרו ממסגרות חינוכיות-חברתיות, בעקבות משברים ומצבי מצוקה. החזון של מוזות הוא להעניק לבני הנוער הזדמנות שווה ללימודי אמנות, ועל ידי כך לבנות את עצמם ולעשות את עתידם.

על חולצות המדריכות התנוסס הסלוגן "להנות, להתאמן לתרום" – משפט זה מייצג את מהות האירוע ואת היום המיוחד הזה שכולו נתינה, שמחה וכיף.

 האירוע  נקרא "אקוואטון" ומתקיים בו זמנית ברחבי העולם בכ-80 מדינות. וביוזמתה המבורכת של מאמנת בשם Rose Hartzenberg מדרום אפריקה.

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 14/11/2019
בילי בסרגליק 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
טענה לאלימות בבית ספר בהוד השרון
מיכאל אוסטראומוב על הפודיום
מעפולה למדליה אולימפית?
מתקמבק בכפר סבא
מעון נעמת ברחוב הכוזרי. תלונות של ההורים
"ההזנחה הפושעת של ילדינו אינה יכולה להימשך"
בובת עץ וקרמיקה
בתים פתוחים במושב בני עטרות
מקדמים את הרפואה בדרום
שוטרים הותקפו במועדון בהרצליה
מאות רקטות נורו לעבר דרום הארץ