הרצליה

הצגות, מיצג, הרצאה ומפגש העצמה

עיריית הרצליה, מינהל נשים, במגוון אירועים ליום המאבק באלימות נגד נשים

כתב לוקאל 13/11/2019
מההצגה "גופך אינו הפקר" שהוצגה בספרייה העירונית, צילום: עיריית הרצליה

עיריית הרצליה בהובלת מינהל נשים ומועצת הנשים העירונית מקיימת בחודש נובמבר מספר אירועים לציון היום הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים. זאת במטרה להעלות את המודעות לבעיה החברתית הקשה ולהביא למניעתה. 

ביום שני, ה-25 בנובמבר, שהוא המועד של היום הבינלאומי למאבק, יתקיימו בבניין העירייה מיצג "אני לא בובה של סיפור" וכן הרצאה של אישה שעברה התעללות משפחתית רבת שנים ״מהתעללות להתעלות - סיפור שצריך אומץ לספר אותו".

במהלך החודש גם התקיימו בספרייה העירונית ההצגה "גופך הפקר", במעון לנשים מוכות הועלתה ההצגה "הגוף שלי הוא רק שלי", נערך מפגש העצמה עם נערות מ"בית נערות". בנוסף, בקרב עובדי ועובדות העירייה התקיימו פעילויות עם תכנים רלוונטיים לסוגיות של מניעת אלימות נגד נשים.

ראש העיר משה פדלון "גילויי האלימות לא פוסחים על אף מגזר, מקצוע או השכלה, והדבר מחייב מאבק ארצי מתמשך. עיריית הרצליה מובילה מסר ברור וחד בנושא כשהיא אומרת לא לאלימות".

מ"מ סגנית ראש העיר הממונה על תיק הנשים,איה פרישקולניק, אמרה: "עיריית הרצליה ומינהל נשים פועלים להסברה והעלאת המודעות הציבורית לנושא, ונמשיך לפעול עד שהבעיה הקשה הזו תיעלם".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה רואה במאבק באלימות כלפי נשים חובה שמנחה אותנו בפעילויות הרבות שאנו מקיימים לאורך השנה בהסברה, בחינוך ובליווי משפטי".

עוד בהרצליה
בילי בסרגליק 28/11/2019
כתב לוקאל 26/11/2019
כתב לוקאל 19/11/2019
בילי בסרגליק 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בית הכנסת "בית ארי" קיבל הארכת זמן להסדיר את השימוש במבנה
פנים חדשות לקיר
פנים חדשות לקיר
וכולנו אור איתן...
חשד: גנבה אלפי שקלים מקשישה
עוד הסכם קואליציוני
מתחם הפיאצה. התחדשות עירונית
מתחם התחדשות עירונית חדש בחדרה
בהצדעה לאזרחים הוותיקים
רמת השרון הצטרפה למיזם התחבורה הציבורית