הרצליה

אישום: גנבה כ-112 אלף שקל ממעסיקה העורך דין

מזכירתו של עורך דין, תושב הרצליה, הואשמה כי עשתה שימוש בשיקים ובכרטיס אשראי שגנבה ממשרדו של מעסיקה. היא הפקידה את השיקים בחשבונה ויצאה למסע קניות

מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
יצאה למסע קניות, צילום אילוסטרציה freepic

 עובדת במשרדו של תושב הרצליה, שהינו עורך דין, הואשמה בגניבת מעל עשרים שיקים וכרטיס אשראי מהמשרד ועשתה בהם שימושים בעשרות אלפי שקלים.

הנאשמת, בת ה – 36, עבדה בין דצמבר 2016 לאוגוסט 2017 כמזכירה במשרדו של עורך דין מהרצליה שמשרדו בתל אביב ואשר המתמחה במשפט אזרחי, מסחרי ובתיקי הוצאה לפועל. מחקירת יחידת ההונאה של מחוז ת"א עלה כי במהלך התקופה שבה עבדה במשרד, גנבה 23 שיקים מפנקס השיקים האישי של עוה"ד.

על פי כתב האישום, היא רשמה בשיקים הגנובים סכומים שונים, ציינה תאריכי פירעון וכן זייפה את חתימתו של עוה"ד. מדובר בשיקים שעליהם נכתבו סכומים שנעו החל מ – 700 שקלים ועד 7,000 שקלים לתאריכי פירעון על פני כשלושה חודשים. בהמשך, כפי שעולה מכתב האישום, הפקידה, לכאורה,  הנאשמת את השיקים על סך כולל של 96,700 שקל בחשבונה האישי.

לטענת הפרקליטות, בתקופת העסקתה, רשמה על פתק את מספר כרטיס האשראי המשויך לחשבונו הפרטי והעסקי של עוה"ד. מחקירת יחידת ההונאה עולה כי בין ינואר 2017 ועד לפברואר 2018 השתמשה הנאשמת בכרטיס האשראי ורכשה מוצרים ושירותים שונים בסכום כולל של מעל 15 אלף שקל. 

בתום החקירה הועבר התיק לעיון הפרקליטות, אשר הגישה לאחרונה כתב אישום המייחס לנאשמת  עבירות של גניבה בידי עובד, זיוף, שימוש במסמך מזויף וקבלת דבר במרמה.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עונת הרחצה הנוכחית נקייה יותר מהקודמת
מרדף מהסרטים בהוד השרון
מרדף מהסרטים בהוד השרון
הדמיית פרויקט יורו בראש העין של חברת יורו ישראל
בכמה נמכר פנטהאוז בראש העין?
יור מועצת הנוער  יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן וראש העיר משה פדלון מחזיקים במפתח העיר במליאת העירייה. (מימין) גזבר העירייה רוני חדד, מנכל העירייה יהודה בן עזרא, ממ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק
"לו הייתי ראש העיר"...
אלפי ביצים הושמדו בצפון
יום הבחירות במוזיאון נחום גוטמן לאמנות
האדריכלית חנה חרמש
מהנדסת עיר חדשה בהרצליה
פרי יגור , פגישת עבודה ראשונה
מחזירים את הירוק לעיניים