הרצליה

הקרב על הקאנטרי: שלב העצומה

בעלי המנויים בקאנטרי קלאב הרצליה יגישו בקרוב עצומה לראש העירייה ובה מפורטים מספר דרישות שלהם לגבי הפעלת הקאנטרי בעתיד

שרון יונתן 14/11/2019
קאנטרי הרצליה, צילום: שרון יונתן

מנוי הקאנטרי קלאב ממשיכים את מאבקם ובקרוב יגישו לראש העירייה, משה פדלון, עצומה שעליה הם חותמים בימים אלו.  המנויים הוותיקים מעלים מספר דרישות, בהן "שבתקופת השיפוץ תימצא חלופה מתאימה במתקני ספורט ונופש אחרים שהם בבעלות או ניהול של עיריית הרצליה, למינויים הקיימים, ללא כל שינוי בעלויות המשולמות על ידינו".

 עוד דורשים המנויים כי דמי המנוי המשולמים על ידם כיום לא ישונו לאחר סיום השיפוץ והפעלת הקאנטרי מחדש. המנויים ציינו כי אינם מסכימים להצמדת התשלומים לתעריף קאנטרי הולמס פלייס גבעת שמואל או כל מועדון אחר, כפי שהעירייה הצהירה בתגובתה הקודמת.             

 עוד דורשים המנויים שמימדי הבריכה האולימפית לא ישונו ושהמדריכים הוותיקים הקיימים ישארו להדריך גם בתקופת הניהול תחת הולמס פלייס.     

 בעצומה מותחים המנויים ביקורת על התנהלות העירייה בנושא: "אנו מוחים על ההתערבות האקטיבית והמגמתית של העירייה לטובתם של היזמים העסקיים, בהליך שינוי ייעוד הקמת הקאנטרי קלאב והפיכתו העתידית לאזור אירועים וכנסים במקום קאנטרי קלאב לרווחת כלל תושבי הרצליה, כפי שהוגדר בהסכם ההפעלה הראשון".            

 המנויים מצפים כי ראש העירייה יעמוד לצידם: "אנחנו מבקשים להבהיר לראש העירייה שאנו מצפים ממנו לייצגנו מול יזמים פרטיים, ולהגן על האינטרסים הציבוריים של תושבי העיר ולא להעדיף על פניהם את ענייניהן העסקיים של חברות עסקיות".

מהעירייה נמסר: "טובת הציבור עומדת לנגד עיני העירייה. הקאנטרי צפוי לעבור שיפוץ מאסיבי לטובת המנויים עם הוספת מתקנים חדשניים ואיכותיים המתאימים לצרכי הקהילה והמשפחה כולה. במסגרת המשא ומתן עם חברת עופר קיט סוכם כי המחירים עבור תושבי העיר ובכלל זה מנויי הקאנטרי יותאמו למועדונים משפחתיים במחירים נגישים ונמוכים".


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"בצער לא רב וביגון לא קודר, ניפרד בקרוב מ'מחיר למשתכן'"
רקטות מוכנות לשיגור
הרוג מפגיעה ישירה של רקטה ברכב בכביש 34 לארז
אומרים די לאלימות כלפי נשים
סדנאות מחזור בטבע
סדנאות מחזור בטבע בהוד השרון
העשייה הציבורית היא חיידק
"העשייה הציבורית היא חיידק"
שבוע הטבע העירוני של החברה להגנת הטבע
שבוע הטבע העירוני בתל אביב
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
ילדי נתניה השתתפו בביה"ס של החגים