הרצליה

ישחקו הוותיקים לפנינו

ליגת ותיקים חדשה הוקמה במסגרת ההתאחדות לכדורגל בהשתתפות 16 קבוצות. אחת מהן היא קבוצת ותיקי הרצליה שפתחה את הליגה עם הפסד בית לותיקי בני יהודה

שרון יונתן 27/11/2019
קבוצת ותיקי הרצליה, הצטרפה לליגת הוותיקים בהתאחדות, צילום: פרטי

קבוצת ותיקי הרצליה הצטרפה לליגת הוותיקים שהוקמה במסגרת ההתאחדות לכדורגל, בה ישחקו 16 קבוצות בשני מחוזות (צפון ודרום), כאשר בכל מחוז יהיו 8 קבוצות ובתום שני סיבובי ליגה ארבע הראשונות יעפילו לפלייאוף הארצי.

קבוצת הוותיקים הוקמה לפני כארבע שנים על ידי יוסי בצראוי ושמה לעצמה מטרה אחת לאגד לתוכה שחקני עבר ששיחקו באחת משתי הקבוצות העירוניות, מכבי והפועל הרצליה, ילידי ותושבי העיר כמו הקפטן שלומי בן חמו, שוער העבר גבי בורשטיין, המכהן כיום כמאמן נבחרת הנשים של ישראל, שי ביטון, ששיחק בעבר במכבי הרצליה ואף שימש כקפטן הקבוצה.                                                                                

בצראוי, המשמש גם כחבר הנהלת הליגה והיה מיוזמי הקמתה, ציין השבוע כי 80% משחקני הקבוצה הם שחקני עבר בהרצליה או ילידי העיר.

בעונות הקודמות שיחקה הקבוצה במסגרת מרכז הפועל ותמיד הגיעה לשלבי ההכרעה הגבוהים של הליגה ובעונה שעברה אף זכתה באליפות המחוז ונעצרה רק ברבע גמר הליגה הארצי.

בצראוי: "העונה בחרנו להיות חלוצים ולצאת לדרך חדשה, וביוזמה משותפת של כמה מנהלי קבוצות (בני יהודה, הרצליה ועוד) פתחנו ליגה במסגרת ההתאחדות לכדורגל. בהמשך תוקם גם נבחרת ותיקים רשמית של ההתאחדות לכדורגל ויש לנו לא מעט שחקנים שיהוו חלק בלתי נפרד גם מהנבחרת".

בצראוי ביקש להודות למספר אנשים: "בהזדמנות זו נודה לכל התומכים בנו, עיריית הרצליה והעומד בראשה משה פדלון, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט עופר לוי, יואב שטראוס - מנהל האצטדיון, אלי הולצמן - יו"ר העמותה לספורט עממי במחוז השרון, ולנאפיס הרצליה.                                     

במשחק הפתיחה של הליגה, שהתקיים ביום שלישי שעבר בהרצליה, נוצחו ותיקי הרצליה על ידי ותיקי בני יהודה בתוצאה 1 :2 (כבש להרצליה: רן מלכה). ביום רביעי הבא תתארח הרצליה אצל הפועל ר"ג/גבעתיים.

עוד בהרצליה
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 14/11/2019
בילי בסרגליק 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תחנת אוטובוס רעועה ליד חטיבת "אלון"
צעיר נתפס עם עשרות גרמים של סמים
״כל הפסקת אש שתיחתם ללא החזרת הבנים תחילה תוביל להדר ב׳ והדר ג׳״
תפקיד חייו
בקרוב תגיעו מהר יותר לעבודה?
ביקור בכיתת העולים
הרצליה מחבקת את העולים הצעירים
העירייה תפצה תושבת שרכבה נפגע מעץ שקרס
סוסות שעברו התעללות פונו בצפון