הרצליה

הורי ילדי הגנים בפרויקט גליל ים השביתו את הלימודים לשעתיים

ההורים הגיעו לישיבת מועצת העיר כדי לקבל תשובות לבעיה המטרידה אותם, האנטנות הסלולריות הנמצאות על גג בניין בזק לשעבר ברחוב הרב קוק. בתשובה לשאילתא שהגיש חבר המועצה רונן וסרמן השיבה העירייה כי היא מקדמת הוצאת היתר להריסת הבניין שעליו ניצבות האנטנות הסלולריות

שרון יונתן 28/11/2019
ההורים והילדים בהשבתת הגנים ביום שני, צילום :פרטי

הורי ילדי גני הילדים בפרויקט גליל ים החריפו השבוע את מאבקם בעירייה לאור העובדה שהאנטנות הסלולריות הנמצאות על גג בנין בזק לשעבר ברחוב הרב קוק עדיין לא הוסרו.                                                                              

ההורים השביתו את הלימודים ביום שני בגני הילדים ברחוב נתן אלבז עד השעה 10:00 תוך שהם מניפים שלטים עליהם נכתב : "זהירות קרינה, סלקו את האנטנה מהגן". ביום שלישי הגיעו עשרות הורים לישיבת המועצה כדי לנסות ולקבל תשובות מראש העירייה על הצעדים שהעירייה נוקטת בעניין. פדלון אמר שהוא עושה הכל כדי לקדם את הריסת הבניין שעליו עומדות האנטנות והציע לקיים פגישה עם ההורים ועם חבר המועצה רונן וסרמן, המקדם את הנושא.                                                            

וסרמן העלה בישיבת המועצה ביום שלישי שאילתא בנושא וזכה לתגובת עירייה מפורטת: "מינהל הנדסה מקדם בעדיפות עליונה היתר הריסה לבניין בזק (הרב קוק 99). היזם הצהיר כי בתוך 30 יום מרגע קבלת ההיתר הוא יכול להרוס את הבניין". בעירייה הוסיפו עוד כי האנטנות הוקמו כדין והקרינה מהן עומדת בסף שקבע הממונה על הקרינה כפי שמלמדות בדיקות הקרינה שבוצעו.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תכנית האהובה מסיבת יצירה
פסטיבל היצירה לחג פורים של ערוץ ניק ג'וניור עם מתחמי התכנית "מסיבת יצירה" בקניון שבעת הכוכבים
קומסי קומסה
י-ם אומרת די לאלימות כלפי נשים
יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה
ג'ף רוזן במו"מ לרכישת מכבי רעננה
מגמת נווטי קרב. גם להרצליה יש נציג
הטובים לטיס
הורי הנדיב עתרו לבית המשפט
"עזרו לנו להגיע לכל קשיש נזקק בעיר"
דוד ביטון זכה בתואר שף השנה של המדריך "גו-מיו"