הרצליה

"הוא הניע את המשאית כדי למלא מים, היא הידרדרה ומחצה אותו"

כך סיפר חברו הקרוב של שחר עזיזי שנמחץ על ידי משאיתו בחצר ביתו בהרצליה. "אדם יקר, שעשה חסדים וטוב לכולם". מאות השתתפו בהלווייתו

מיכאל פרוסמושקין 01/12/2019
זירת התאונה (צילום: דוברות הצלה פ"ת)

 טרגדיה בהרצליה: מאות בני אדם השתתפו אחרי הצהריים (1.12.19) בהלווייתו של שחר עזיזי (50) מהרצליה שנמחץ למוות על ידי משאיתו בחצר ביתו.

בשעה 07:55 התקבל דיווח על הולך רגל שנמחץ ממשאית ברחוב החיצים בשכונת נווה עמל בהרצליה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, איחוד הצלה, כיבוי ומשטרה. לאחר חילוצו על ידי הכבאים, חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר ללא סימני חיים וקבעו את מותו. 


חובש על אופנוע מד"א איציק אביטן סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו משאית שהתנגשה בקיר ומחצה גבר.  הוא היה מחוסר הכרה , ללא דופק וללא נשימה עם חבלה רב מערכתית, בעזרת הכבאים הוא חולץ , ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום." מתנדבי ארגון זק"א מטפלים בגופת ההרוג. 
 
בני מנלה חובש באיחוד הצלה דיווח מהזירה: "לדברי עוברי אורח, מדובר בנהג משאית שמשאיתו מחצה אותו על גדר בחצר ביתו. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".
 
שוטרי תחנת גלילות הגיעו לזירה ופתחו בחקירה. מפרטים ראשונים עולה כי האיש נמחץ, בנסיבות שטרם ברורות, בין משאית - שמשמשת לגרירת מכוניות -  לגדר בטון בסמוך למבנה. 

גילי מועלם, שכנו וחברו הקרוב מזה כ-  15 שנה, סיפר לקול הרצליה: הוא היה אדם  משכמו ומעלה. אין מילה אחת רעה להגיד עליו.  אין אדם שלא אהב אותו, הוא עזר לכולם. אדם יקר, שעשה חסדים וטוב לכולם. נתן לאנשים, עזר ותרם. צדיק אמיתי".  

מועלם הוסיף וסיפר: "הוא היה גרריסט שהיה קונה רכבים לפירוק. הוא הכניס אותי גם לעבודה בתחום הזה לפני כ – 15 שנה ודאג לי כמו אבא. לפני 21 שנה נפטר אבא שלי והיום נפטר לי עוד אבא. יום שישי ראיתי אותו בפעם האחרונה, כאילו הוא רצה להיפרד. הוא דאג לי כל החיים".  

בהתייחס לנסיבות המקרה הטרגי סיפר מועלם: "הוא בבוקר קם, הניח תפילין , יצא למשאית שחונה בחצר של הבית. הוא בא למלא מים במשאית, שחנתה סמוך לקיר, והניע אותה.  הוא לא שם לב שהמקסי (בלם היד של המשאית) משוחרר ואז המשאית ההידרדרה ומחצה אותו. מדובר בטעות אנוש". אשתו הייתה בבית בזמן המקרה וגם שכנה הייתה עדה לזה. אני רצתי גם למקום, אך לצערי כבר לא היה מה לעשות. פשוט אסון".

עזיזי הותיר אחריו: אישה, בן (5), שתי בנות (16 ו – 21), אמא, אח ושתי אחיות.  


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שאפה סיכת ראש ונאלצה לעבור ניתוח
שאפה סיכת ראש ונאלצה לעבור ניתוח
חינוך – עניין של זוויות במגדל העמק
שתיים ממתנדבות עמותת אור ירוק
כמה מהנהגים מתעסקים בטלפון בזמן נהיגה?
שני כלי רכב עלו באש בכפר סבא
דו קיום תרבותי בכפר סבא
תורמים ומקבלים
אופנוע ים נתקע באמצע הכנרת
יו"ר חדש לעירוני רעננה