חדרה

פרי יגור מתמודדת לראשות פרדס חנה כרכור

מול 240 תושבים פתחה פרי יגור את קמפיין הבחירות שלה. "פרדס חנה-כרכור בראשותי תחזור להיות עיר גנים"

כתב לוקאל 30/05/2018
הגר פרי יגור. הצהירה על מועמדות (צילום: יח"צ)

המועמדת לראשות מועצת פרדס חנה-כרכור, הגר פרי יגור, ערכה אמש (שלישי) אירוע לפתיחת מטה הבחירות בהשתתפות של כ-240 תושבים.

 פרי יגור פתחה את האירוע ואמרה: "בשנים האחרונות פגשתי אלפי תושבים, הקשבתי, הרגשתי, אנשים שיתפו אותי במחשבות, בקשיים וביוזמות, הובלתי עבורכם מאבקים, קטנים וגדולים כאחד, שהאמנתי בהםלאורך כל הדרך אתם, תושבי פרדס חנה כרכורהייתם ותמיד תהיו המצפן והמצפון הציבורי שלי. ההתמודדות הקרובה לא תהיה התמודדות של 'אני'. זאת תהיה משימת ה'אנחנו'. אנחנו באים לעשות ביחד דברים גדולים ביישוב, אנחנו נחשוב בגדול ואנחנו נבצע בגדול ביחד. תזכרו היטב את הערב הזה, את רגע הזינוק שלנו, כי אנחנו ניפגש פה שוב בסוף אוקטובר בכדי להגיד - ניצחנו! התקווה והחזון לפרדס חנה כרכור, ינצחו״.

פרי יגור ציינה כי: "פרדס חנה, שבשנה הבאה תחגוג יומולדת 90, נוסדה ויועדה להיות 'עיר גנים', אבל המושבה האהובה שלנו הפכה להיות עיר ללא גנים. יותר מידי שנים שהיישוב שלנו נוהל ללא תכנון. הבניה נמשכה כעבודת טלאים, ללא תשתיות ראויות ועל חשבון צרכי הציבור. הגיע זמן להפוך את המשוואה. לבנות פחות ולתכנן יותר. קודם תכנון ואח"כ ביצוע. אנחנו נשיב את הגנים לפרדס חנה כרכור – נוסיף גינות בשכונות עבור הקהילה ונחייה את הוואדי במרכז המושבה לפארק משפחות גדול, ירוק ונגיש".

במהלך האירוע הציגה פרי יגור הציגה את חזונה בתחום בחינוך: ״התלמידים שלנו זקוקים לאפשרות ללמוד כאן, אצלנו, בבית. חייבים להקים בית ספר תיכון חדש ולשפר את תכניות הלימודים. אנחנו חייבים לספק את הכי טוב לנוער שלנו, העתיד שלנו, כדי שגם אחרי הצבא ירצו לחזור ולהמשיך כאן. וזה ממשיך בהשכלה הגבוהה – אנחנו נקים כאן אצלנו קמפוס אקדמי למקצועות הסיעוד״.

בתחום התרבות אמרה: ״אנחנו נהפוך את פרדס חנה-כרכור למרכז תרבות ואמנות אזורי מוביל. נבנה היכל תרבות שיביא אליו את מיטב התאטראות המובילים בישראל. קהילה שצורכת תרבות ואמנות ושרוח האדם נושבת בה היא מקום בטוח לגדל בו משפחה. אנחנו, בזכות קהילת היוצרים, אנשי הרוח והאמנים שבינינו נהיה לבירת מושבות הברון ולאבן שואבת לתרבות ואמנות בכל האזור״.

 ״פרדס חנה-כרכור נמצאת בצומת בו היא צריכה להחליט מה היא רוצה להיות כשתהיה גדולהערימת בטון ? או עיר גנים ואיכות חיים? יש לנו רעיונות גדולים, יש לנו חזון חדש ומעודכן, יש לנו אנרגיה ויש לנו צוות איכותי ומנצח.נכניס מושגים חדשים של מצוינות והישגיות לניהול המועצה. תמו ימי הבינוני וה'בסדר'! בסדר זה לא מספיק! מגיע לכם יותר! יותר בחינוך, יותר בתרבות, יותר השקעה במרחב הציבורי, יותר לצעירים, יותר לגיל השלישי, יותר תעסוקה ויותר שירות״.

 באירוע השתתף ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, כרמל סלע, שפרי יגור עבדה עמו בין היתר באסון הכרמל. ״הגר היא הבחירה הכי טובה לראשות פרדס חנה. פרי יגור באה לתפקיד עם הרבה מאוד אהבה ותודעה של שירות אמיתי לציבור. היכולת שלה לתקשר עם אנשים היא יוצאת דופן. פרדס חנה נמצאת בצומת דרכים חשובה והיכולת של הגר להבין לטווח ארוך לאן המקום צריך להגיע ואיך להוביל אותו״.

 

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
נער נסע בכביש על סקטבורד
אישום: זייף מסמכים וניסה להשתלט על קרקע של נפטר בהרצליה
נדחה ערעורו של איש היי טק שהורשע בהחזקה והפצה של תכנים פדופילים
חינוך וקהילה בהוד השרון
הצלחה מוזיקלית
פרויקט פינוי בינוי ראשון יוצא לדרך בבת ים
פרויקט פינוי בינוי ראשון בבת ים
חג מולד שמח
מאות מעטפות שבתוכן כספי תרומות
"ארון הכסף"