חדרה

אושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה כרכור

שנתיים לאחר שראש המועצה הקודם חיים געש וסגנו יואב קעטבי פנו לשר לביטחון פנים גלעד ארדן להקים מערך אכיפה עירוני, הוחלט לצרף את פרדס חנה-כרכור לתוכנית להקמת מערך אכיפה עירוני

כתב לוקאל 02/07/2018
השר גלעד ראדן, חיים געש ויואב קעטבי (צילום: אלבום פרטי)

בשורה משמחת לתושבי פרדס חנה-כרכור: בקשתם של ראש המועצה הקודם חיים געש וסגנו יואב קעטבי, כיום מועמד הליכוד לראשות המועצה, לצרף את פרדס חנה-כרכור לתוכנית הקמת מערכי האכיפה העירוניים, אושרה ובתחילת החודש הבא תתקיים ישיבת התנעה ראשונה בעניין.

כזכור, בתאריך 30.6.14, נפגש השר לביטחון פנים גלעד ארדן לישיבת עבודה עם ראש המועצה געש, סגנו קעטבי, קב"ט המועצה יעקב סלבין ומנהל הפיקוח של המועצה אייל שני. באותה ישיבה נענה השר ארדן לבקשת ראש המועצה וסגנו להצטרפות לתוכנית וציין כי כניסת הרשות תבחן בשנים 2017-2018 בכפוף לקריטריונים שנקבעו.

בחודשים האחרונים, לאחר ביצוע עבודת מטה במשרד לביטחון פנים הוחלט על הכללת חמש רשויות נוספות בתוכנית ולפני כעשרה ימים ב-18.6 נקבע סופית כי פרדס חנה כרכור תהיה אחת מהן ויוקם בה מערך אכיפה עירוני שיכלול היקף כוח של 10 פקחים מהרשות לצד 10 שוטרים. כמו כן תעמיד הרשות לטובת היחידה רכב רגיל ורכב דו גלגלי וכך גם המשטרה שתעמיד רכב משטרתי אחד ורכב דו גלגלי אחד.

קעטבי: "זוהי בשורה משמחת מאוד. עבדנו קשה לכלול את המועצה בתכנית ואני שמח שיש פירות לעמלנו. תודה לשר ארדן על ההחלטה החשובה שתחזק את הביטחון העירוני והרגשת הביטחון של התושבים".

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"אני זוכר את האדרנלין המטורף שזורם בגוף"
מכוונת גבוה
בראוניז עם גבינת ריקוטה
המתכון שיהפוך לכם את הוולנטיין למתוק יותר
מוקד רפואי חדש כשירות מציל חיים לתושבים
מוקד רפואי חדש כשירות מציל חיים לתושבים
"היה איש של חסד ובעל שמחת חיים גדולה"
אלה רובינשטיין (באמצע). מקום ראשון ללא חימום
שוב במקום הראשון
טרנדים בארונות בגדים
טרנדים בארונות בגדים
אישום: התקשר וטען כי הוטמנה פצצה בבי"ס