חדרה

אושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה כרכור

שנתיים לאחר שראש המועצה הקודם חיים געש וסגנו יואב קעטבי פנו לשר לביטחון פנים גלעד ארדן להקים מערך אכיפה עירוני, הוחלט לצרף את פרדס חנה-כרכור לתוכנית להקמת מערך אכיפה עירוני

כתב לוקאל 02/07/2018
השר גלעד ראדן, חיים געש ויואב קעטבי (צילום: אלבום פרטי)

בשורה משמחת לתושבי פרדס חנה-כרכור: בקשתם של ראש המועצה הקודם חיים געש וסגנו יואב קעטבי, כיום מועמד הליכוד לראשות המועצה, לצרף את פרדס חנה-כרכור לתוכנית הקמת מערכי האכיפה העירוניים, אושרה ובתחילת החודש הבא תתקיים ישיבת התנעה ראשונה בעניין.

כזכור, בתאריך 30.6.14, נפגש השר לביטחון פנים גלעד ארדן לישיבת עבודה עם ראש המועצה געש, סגנו קעטבי, קב"ט המועצה יעקב סלבין ומנהל הפיקוח של המועצה אייל שני. באותה ישיבה נענה השר ארדן לבקשת ראש המועצה וסגנו להצטרפות לתוכנית וציין כי כניסת הרשות תבחן בשנים 2017-2018 בכפוף לקריטריונים שנקבעו.

בחודשים האחרונים, לאחר ביצוע עבודת מטה במשרד לביטחון פנים הוחלט על הכללת חמש רשויות נוספות בתוכנית ולפני כעשרה ימים ב-18.6 נקבע סופית כי פרדס חנה כרכור תהיה אחת מהן ויוקם בה מערך אכיפה עירוני שיכלול היקף כוח של 10 פקחים מהרשות לצד 10 שוטרים. כמו כן תעמיד הרשות לטובת היחידה רכב רגיל ורכב דו גלגלי וכך גם המשטרה שתעמיד רכב משטרתי אחד ורכב דו גלגלי אחד.

קעטבי: "זוהי בשורה משמחת מאוד. עבדנו קשה לכלול את המועצה בתכנית ואני שמח שיש פירות לעמלנו. תודה לשר ארדן על ההחלטה החשובה שתחזק את הביטחון העירוני והרגשת הביטחון של התושבים".

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: ביצע עבירות מין בקטין
להבקיע בצרורות
טיפים לעיצוב חכם של הבית
4 טיפים לעיצוב חכם של הבית
הדמיית הפנטהאוז  במתחם מטרופוליס בגבעתיים
כ-550 יחידות דיור באיזור המרכז
עימות חזיתי
עימות חזיתי
ב(ע)ין השורות
העפילה לרבע
מתאחדים סביב סדבון