חדרה

יואב קעטבי חנך את מטה הבחירות המרכזי

160 אורחים וביניהם שלושה שרים הגיעו להביע תמיכה ולאחל הצלחה לאיש העסקים יואב קעטבי, שמתמודד לראשות מועצת פרדס חנה-כרכור ולתא"ל במיל' דורון קדמיאל על פתיחת מטה הבחירות המרכזי שלהם

כתב לוקאל 31/07/2018
יואב קעטבי עם שר התחבורה ישראל כץ בחנוכת המטה (צילום: יחצ קונספט)

160 אנשים, שלושה שרים בכירים ושני מועמדים בעלי עשייה ציבורית ארוכת שנים חברו יחד לחנוך את המטה המרכזי של סיעת הליכוד וסיעת 'ביחד' למועצת פרדס חנה כרכור. עוד בטרם עלו השרים והמועמדים לשאת דברים אפשר היה להבחין בתכונה חיובית בקהל שכלל נציגים של לא פחות מארבע מפלגות-סיעות שונות, תמיכה רחבה לה לא זכה אף אחד מהמועמדים האחרים לראשות המועצה עד כה.

במהלך הכנס נשאו דברים שלושת השרים כאשר השר גלנט שיתף את הבאים בהיכרות שלו עם חבריו קעטבי וקדמיאל: "הגעתי הנה כחבר וכשכן, אני מכיר את יואב תקופה ארוכה בלי קשר לפוליטיקה ואת דורון שנים ארוכות מהצבא ויש לי זכות להגיד לכם שיש פה שני אנשים מהליגה הלאומית". השר לוין התייחס בדבריו לחיבור של סיעת הליכוד עם סיעת 'ביחד' ואמר: "אני חושב שהצוות הזה המשותף לליכוד ולרשימת ביחד שהתחברו כאן בראשותו של יואב הוא צוות שמביא איכויות וניסיון ניהול שאין להם מתחרים. אני משוכנע שמסע הבחירות יסתיים בתוצאה שכולנו רוצים, עם יואב קעטבי ראש המועצה הבא של פרדס חנה-כרכור".

השר ישראל כץ איחל אף הוא הצלחה והתייחס לאחת הבעיות הבוערות ביותר במועצה: "אני מכיר היטב את הדברים שדורון העלה כאן בנושא הכבישים, הכביש עם המעגלים, דרך הים ואת הכביש העוקף. אז למה הם עוד לא בוצעו? הרי אנחנו תקצבנו ואישרנו, בסוף צריך גורמים שבאים עם הניסיון, עם היכולת, ההבנה, הלב והנכונות ויכולת הביצוע לעשות את הדברים האלה". בסיום דבריו הוסיף השר כץ כי הוא בטוח שמועצה תחת הנהגתו של קעטבי תטפל היטב בנושא הכבישים לטובת ביטחונם של תושבי המועצה והבאים בשעריה.

קעטבי הודה לעשרות התושבים שהגיעו למפגש ולמאות ששיגרו איחולי הצלחה ואמר כי הצוות של הסיעה יפעל מתוך המטה הזה וממנו ינצחו יחד בבחירות. "אנחנו נעשה את ההבדל בין פרדס חנה כרכור הנוכחית ליישוב שישגשג ויעבוד עבור תושביו" אמר. כמו כן, הודה קעטבי לשר התחבורה ישראל כץ, לשר התיירות יריב לוין ולשר הבינוי והשיכון יואב גלנט שהגיעו לתמוך, לשותפו לסיעה תא"ל (במיל') דורון קדמיאל וכן לרעייתו, ילדיו והחברים על התמיכה ביציאה למסע החשוב הזה.

 

 

 

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית הרצליה תעתור לבגצ נגד משרד הפנים
עיריית הרצליה תעתור לבג"צ נגד משרד הפנים
שינוי בהסדרי התנועה בכביש 4
אקדמיית הקיץ של SCE
"אקדמיית הקיץ של SCE"
אישום: תקפו ושדדו אזרחי אריתראה
אישום: תקפו ושדדו אזרחי אריתראה
"אין זה ראוי לקדם תוכניות מהפכניות בתקופת בחירות"
סוללת ליתיום
חוגרים ומדברים
יוצאת לאתגר חדש
פצוע בינוני לאחר דקירה במזרח ירושלים
בן 46 נפצע מדקירה במזרח ירושלים