חדרה

#לאמצביעיםשחיתות בחדרה

המתמודדים לראשות עיריית חדרה (למעט ראש העירייה), לצד חלק מראשי הרשימות למועצת העיר, הגיעו לכנס של התנועה לאיכות השלטון, נשאו בפני התושבים נאום קצר בנושא המאבק בשחיתות וחתמו על האמנה של התנועה לאיכות השלטון למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות

תמי מאור 05/09/2018
#לאמצביעיםשחיתות בחדרה
המעומדים באירוע #לאמצביעיםשחיתות בחדרה (צילום: התנועה לאיכות השלטון)

במהלך החודשים הקרובים ועד למועד הבחירות המוניציפליות בחודש אוקטובר, משיקה התנועה לאיכות השלטון קמפיין ארצי למאבק בשחיתות בשלטון המקומי ולקידום שלטון נקי ואיכותי ברשויות המקומיות - #לאמצביעיםשחיתות.

כחלק מהקמפיין, תגיע התנועה לעשרות רשויות מקומיות ברחבי הארץ ותקיים אירוע חגיגי וטקס חתימה על האמנה למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות. במהלך האירוע יוזמנו ראש העיר ונציגי הרשימות השונות להציג, אחד אחרי השני, את ה'אני מאמין שלהם' בנושא המאבק בשחיתות בשלטון המקומי. כמו כן, יוזמנו המתמודדים לחתום על האמנה למלחמה בשחיתות בשלטון המקומי.

גם בחדרה הגיעו ביום שני, התושבים לאירוע #לאמצביעיםשחיתות. על בימת התנועה לאיכות השלטון עלו המתמודדים לראשות העירייה, לצד חלק מראשי הרשימות למועצת העיר, נשאו בפני התושבים נאום קצר בנושא המאבק בשחיתות וחתמו על האמנה של התנועה לאיכות השלטון למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות. ראש העירייה המכהן, צביקה גנדלמן, אישר אף הוא את השתתפותו באירוע אך הודיע ברגע האחרון כי החליט לא להגיע על מנת "למנוע ולהימנע מכל פרובוקציה פוליטית".

 הדוברים באירוע: אוהד מרחב, יניב דרי (רשימת מחוברים לתושב), יצחק איקי צור (רשימת לטובת חדרה), עוגן יוחננוב, צ'יקו וקנין (רשימת יחד למען אולגה ולמען השכונות) ושירלי עודד (רשימת שקיפות).

.

 

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הנס של מיילין
בקשה לתביעה ייצוגית נגד העירייה
כוח עזר  להתמודדות עם טרור העפיפונים
כוח עזר להתמודדות עם טרור העפיפונים
טיפים נרשמים או לא?
"אמן בוחר אמן"
יצאה לדרך בניית מוזאון הרפואה בטכנודע חדרה
יצאה לדרך בניית מוזאון הרפואה בטכנודע חדרה
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
עם הפנים לחלל