חדרה

"40 שנה לקטנטנים"

מחלקת פגים ויילודים של המרכז הרפואי "הלל יפה" ציינה 40 שנה להקמת הפגייה בסימן "עבר הווה עתיד"

כתב לוקאל 17/09/2018
צוות הפגייה לדורותיו (צילום: טל זיגדון)

לרגל ציון 40 שנה להקמת הפגייה במרכז הרפואי "הלל יפה", יזמה מחלקת פגים ויילודים אירוע חגיגי במעמד הצוות הרפואי והסיעודי שהיה לאורך השנים מאז הקמתה של הפגייה, הנהלת המרכז הרפואי ואורחים נוספים, ביניהם עדנה יורמן, אלמנתו של ד"ר שמואל יורמן ז"ל, מייסד הפגייה.

בערב עצמו, נהנו הנוכחים ממפגש רעים משמח, ארוחת ערב מפנקת, הרצאה מרתקת, ואווירה רגועה במיוחד. עובדים ותיקים, עובדים שפרשו ועובדים שעדיין מכהנים התקבצו זה לצד זה בקריאות התרגשות על האירוע המפנק.

במהלך הערב הודה ד"ר מיכאל פלדמן, מנהל מחלקת פגים וילודים לצוות המקצועי על העבודה המסורה, ההירתמות והעשייה לאורך השנים ובהווה, והוסיף: "מרגש לראות יחד את כל צוות הפגייה לדורותיו. עובדים מסורים ומקצועיים שעשו ועושים לילות כימים עבור היילודים הקטנטנים. הפגייה שלנו עברה במהלך השנים שינויים רבים, והגיעה להישגים רבי רושם. בטוחני כי נמשיך בעבודה נהדרת זו". עוד ציין ד"ר פלדמן בפני הקהל כי בימים אלו נבנית פגיה חדשה, במנה ממוגן, מודרני ורחב ידיים, דבר שעורר מחיאות כפיים ושביעות רצון רבה מהנוכחים".

עוד בירכו במעמד המרגש ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, שציין את העשייה המקצועית המבורכת של צוותי הפגייה לאורך השנים.

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסאגה שלא נגמרת
הכי מסוכן: יום חמישי
מעבדת הידרו  בבית פרטי בהרצלי
מאות שתילי סם נמצאו בבית בהרצליה
"השלטון המקומי הוא המפתח לצמיחה לאומית"
פצוע קשה בתאונה בין הכפר הירוק למחלף גלילות
פצוע בינוני לאחר דקירה במזרח ירושלים
בן 46 נפצע מדקירה במזרח ירושלים
מכוונת גבוה
"אני זוכר את האדרנלין המטורף שזורם בגוף"