חדרה

אין חגיגה בלי תרומה

אלי לבקוביץ, בן ה- 80, החליט לתרום את המתנות שקיבל ליום הולדתו ליחידת הגב במערך האורתופדי של המרכז הרפואי הלל יפה. התרומה, על סך 11,000 שקל מיועדת לציוד לטובת מטופלי היחידה

כתב לוקאל 08/10/2018
מימין: ד"ר איל ברבלק-, ד"ר גבי גוטמן, התורמים ביום בו הגיעו להעביר את התרומה (צילום: באדיבות משרד הדוברת)

תרומה כזו לא מקבלים בכל יום. אלי לבקוביץ, בן ה- 80, החליט לתרום את המתנות שקיבל ליום הולדתו ליחידת הגב במערך האורתופדי של המרכז הרפואי הלל יפה. התרומה, על סך 11,000 שקל מיועדת לציוד לטובת מטופלי היחידה.

לרגל יום הולדת 80, ארגנה גרסיאלה זיסקין לבעלה מסיבת יום הולדת למשפחה ולאורחים קרובים. במסגרת ההכנות והארגונים לאירוע, החליטו השניים לתרום את המתנות שיקבלו לקהילה. "אני ובעלי עלינו מארגנטינה לפני כ-6 שנים. אנחנו מאוד אוהבים את ארץ ישראל ואת האנשים כאן. לא חסר לנו דבר ולכן חשבנו לתרום את הכסף לעמותה או ארגון כלשהו", סיפרה גרסיאלה.

לאחר חשיבה מעמיקה החליטו השניים לתרום את הכסף ליחידת הגב במרכז הרפואי הלל יפה, בה משמש בנה של גרסיאלה, ד"ר גבריאל גוטמן, רופא בכיר ומנהל את מרפאת הגב לילדים.

בהזמנות שנשלחו לאורחים ציין הזוג לבקוביץ כי הם מבקשים לא לקבל מתנות ולחילופין, מי שמעוניין יכול לתרום כאוות נפשו ליחידת הגב במערך האורתופדי של המרכז הרפואי הלל יפה.

כ- 80 אורחים השתתפו באירוע והזוג הצליח לגייס לא פחות מ- 11,000 שקל. הזוג לבקוביץ הגיע למרכז הרפואי הלל יפה על מנת להעביר את התרומה המכובדת ליחידה. מנהל יחידת הגב במרכז הרפואי הלל יפה, ד"ר אייל ברבלק, הודה בשמו ובשם הנהלת בית החולים לזוג על התרומה המכובדת, אשר תנוצל לרכישת ציוד ייעודי לטובת המטופלים ביחידה.

 

 

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שתי חב' יזמיות החלו לקדם פינוי בינוי ביוספטל
מהנדסת העיר כפר סבא הנכנסת, אדריכלית עליזה זיידלר גרנות
מהנדסת העיר כפר סבא מציגה את "האני מאמין" שלה
נחשפה מעבדה לגידול סמים
סיור זרזירים לציבור הרחב בפסטיבל דרום אדום
החזיק 10 קג סמים מסוגים שונים
אישום: צעיר מרמת השרון החזיק 10 ק"ג סמים מסוגים שונים
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
צרפתי והרסגור הגישו הצהרת הון
צרפתי והרסגור הגישו הצהרת הון
ב(ע)ין השורות