חדרה

לב חדש ב"הלל יפה"

פרופ' אריאל רוגין מונה למנהל המערך הקרדיולוגי. יחליף את פרופ' אברהם שוטן אשר פרש לגמלאות

כתב לוקאל 20/11/2018
פרופ אריאל רוגין (צילום: באדיבות משרד הדוברת)

החל מהחודש, פרופ' אריאל רוגין, הוא המנהל החדש של מערך הלב במרכז הרפואי "הלל יפה". פרופ' רוגין, מומחה בקרדיולוגיה מהמובילים בישראל ובעל שם עולמי בתחומי מחקר שונים בקרדיולוגיה התערבותית, החליף את פרופ' אברהם שוטן אשר פרש לגמלאות.

פרופ' רוגין, תושב זיכרון יעקב, נשוי + 3 ילדים, בעל ניסיון רב ורזומה מרשים ביותר; סיים לימודי רפואה בטכניון בהצטיינות, התמחה ברפואה פנימית ובקרדיולוגיה, השתלם בקרדיולוגיה התערבותית במרכז הרפואי ג'ונס הופקינס שבבולטימור ארה"ב וגם בעל תואר דוקטור במדעי הרפואה PhD בנושא צמיחת מעקפים טבעיים של כלי דם. פרופ' רוגין הינו מומחה בטיפול בהיצרויות וחסימות בעורקי הלב, בעיקר בחולים בסיכון גבוה וחולים בזמן התקף לב. הוא פרסם מעל ל- 200 מאמרים אקדמיים, היה שותף לכתיבת ספרים בתחום הקרדיולוגיה וזכה במגוון מענקי מחקר ופרסים יוקרתיים בתחום. בשנים האחרונות כיהן כמנהל היחידה לקרדיולוגיה פולשנית ברמב"ם, חיפה.

בין תוכניותיו של פרופ' רוגין - הרחבת השירותים הניתנים במערך הלב, מה שיתאפשר לאור מתיחת פנים משמעותית הנעשית בימים אלו, במסגרתה עתידים להיבנות 2 חדרי צינתורים חדישים וכן בינוי מחודש של המחלקה.

פרופ' רוגין: "שילוב של צוות מקצועי ומיומן כמו שיש היום בהלל יפה, יחד עם תשתיות חדשות וציוד רפואי מתקדם, יאפשרו לנו לקדם את מערך הלב ולהופכו לאחד המרכזים המובילים בישראל".

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי "הלל יפה": "נוכחות של קרדיולוג מוביל ומנהיג בדמותו של פרופ' אריאל רוגין משמעותית לבית החולים ואני מברך אותו על הצטרפותו. אני סמוך ובטוח כי הרוח החיובית, הניסיון והמקצועיות שלו יתרמו לקידום המערך הקרדיולוגי בבית החולים ויאפשרו לנו להמשיך ולהעניק למטופלנו את השירות הטוב והאיכותי ביותר".

 

 

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש החזיר בפתח בית הכנסת סוכת שאול
תעלומת ראש החזיר עדיין לא הגיעה לפיתרונה
העירייה שכרה משרד עורכי דין חיצוני לייצוגה בתביעה שהגישה קהילת יונתן
העירייה שכרה משרד עורכי דין חיצוני לייצוגה בתביעה שהגישה קהילת יונתן
בית המשפט קיבל את עמדת רשם העמותות
הפועל חדרה לא תהא זכאית לאישור ניהול תקין לשנת 2018
בית הספר ברנר. ההורים מודאגים
ביה"ס "ברנר" יהיה ערוך לשנת הלימודים?
דני דירבאין וחבריו לפרס
מצטיין חברתי ב"כנפיים של קרמבו"
בלעדי: קרב צמוד על ראשות העירייה
בלעדי: קרב צמוד על ראשות העירייה
ערב לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה
ערב לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה
הישג לביהס בגין בהוד השרון
הישג לביה"ס בגין בהוד השרון