חדרה

יוזמים עסק

משרד הכלכלה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות 'מעוף' נתניה וצפון השרון יקיימו קורסים לקידום העסקים והיזמים

תמי מאור 18/12/2018
מימין אילנה בנר מנהלת מעוף נתניה וכנרת פרי מרקו רכזת שיווק מעוף נתניה(צילום: מעוף)

11.12.2018

 

 

תוכנית הדגל 'יוזמים עסק' של 'מעוף'- מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, הינה תוכנית ייחודית ומקיפה, המלווה על ידי צוות מומחים שנבחר בקפידה, במטרה לסייע באופןאישי לבעלי עסקים ויזמים, מכל התחומים משלבהרעיון ועד להקמת העסק. בנוסף, ב'מעוף' נתניה וצפון השרון, שמים דגש על קידום ושילוב יוצאי אתיופיה במשק ומתן הזדמנות משמעותית לקידום שילובם המוצלח ביזמות עסקית והקמת עסק עצמאי.

גלאגאי קבדה, תושב זכרון יעקב, השתתף בקורס יוזמים עסק שהושלם לאחרונה: "אחרי שנים של עבודה כשכיר בתחום משאבות לשפכים, החלטתי לפתוח עסק משלי, לשירותי שטח של משאבות, תיקונים, התקנות, ייעוץ ותחזוקה, אבל לא היו לי הכלים הנכונים לניהול עסק עצמאי ולא ידעתי כיצד להתנהל עם כספים, אז הצטרפתי לתוכנית יוזמים עסק של מעוף. בקורס הבנתי איך להתנהל כעסק, איך לעבוד עם הבנקים, הבנתי שעליי לייצר מערך גדול של לקוחות ולא לעבוד רק עם מספר מצומצם של לקוחות עיקריים, היום אני יודע איך לגייס לקוחות, ואיך לשמר אותם. בנוסף, קיבלתי ייעוץ עסקי מיועץ של מעוף, שלימד אותי כיצד לגייס הלוואה מקרנות ואכן קיבלתי. בזכותה, קניתי ציוד לעבודה היומיומית בעסק. היום אני שמח שהעסק שלי עובד יפה, מתנהל טוב וצומח. אני ממליץ לכל היזמים ובעלי העסקים על שירותי מעוף, על מנת שיוכלו לייעל או להקים עסק מוצלח".

אייל מרשה, רכזת יזמים ועסקים יוצאי אתיופיה: "במעוף אנו נותנים מענה לאתגרים המשמעותיים ביותר בדרך לעצמאות, כלים לניהול עסק וגיוס הון, במטרה לאפשר ליזמים ולעסקים להגיע לעצמאות ולהצלחה בדרך המהירה והיעילה ביותר, כמו גלאגאי קבדה, מקבלים עשרות יזמים ועסקים יוצאי אתיופיה ייעוץ עסקי מסובסד, קורסים ועזרה בגיוס הון ומקדמים את העסקים להצלחה".

הקורס יעניק ליזם ולבעל העסק המתחיל, מעטפת שלמה ומקיפה המסייעת לגיבוש הרעיון העסקי, ניתוח הסביבה התחרותית וגיבוש תכנית עסקית מבטיחה להצלחת העסק, ויכלול 12 מפגשים בהם לומדים המשתתפים מגוון נושאים מהותיים להצלחת העסק כגון: בניית אסטרטגיה שיווקית, התנהגות צרכנים, כיצד להתנהל מול הבנקים והרשויות וכיצד לתכנן את ההתנהלות הפיננסית של העסק.

 מעוף, הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים ויזמים בישראל. שרותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי, וכוללים בין היתר: מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי בגיוס מימון, פרויקטים מיוחדים, הטבות ומענקים ומתן מידע על כלל כלי הסיוע הקיימים במימון ובפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה. הקורסים בפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה.

קורס "יוזמים עסק" יפתח במספר מקומות:

20.12- במעוף נתניה

25.12- בחדרה, בשיתוף מנהלת העסקים חדרה

21.1- במעוף נתניה

22.1- בבנימינה, בשיתוף מועצת מקומית בנימינה-גבעת עדה

 

להרשמה מעוף נתניה וצפון השרון: 072-2158094  ayalm@2.maof.co.il

 

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מוכרי הלימונדה הקטנים
מוכרי הלימונדה הקטנים
אושרה בניית אלפי יח"ד בקדימה-צורן
אמנות רחוב בכפר סבא
אמנות רחוב בכפר סבא
התחלה חלקה
קשיי הנגישות בתחבורה
המועצה החדשה יצאה לדרך
כתב אישום בגין רצח אופירה חיים
כתב אישום בגין רצח אופירה חיים
טקס חלוקת תעודות הוקרה לתלמידים מצטיינים במעורבות חברתית בעיר חולון
בחולון מעורבים ומתנדבים