חדרה

גמר הטורניר הבינלאומי SOCCERX5

קבוצת "המקסיקני" תייצג את ישראל בלאס וגאס

כתב לוקאל 29/04/2019
גמר הטורניר הבינלאומי SOCCERX5
צילום באדיבות עיריית חדרה

הגמר של הטורניר הבינלאומי SOCCERX5 הגיע לסיומו ביום המשחקים הגדול במתקן הדשא הסינטטי ליד מלון רמדה.  

יום שמשי, אך עם רוחות חזקות, ליווה את הטורניר לכל אורכו, משלב רבעי הגמר ועד הגמר הגדול. שערים רבים הובקעו להנאת האוהדים במגרש ואלפי הצופים בבית שעקבו אחר כל המשחקים בשידור חי ומלא באתר ONE.

לפני משחק הגמר הגדול, שיחקו במשחק ראווה ותיקי הפועל חדרה נגד הפועל חדרה הנוכחית, במשחק שהתעלה לרמה גבוהה והסתיים רק לאחר סדרה של  לא פחות מ- 14 פנדלים  לטובת   הוותיקים.

למשחק הגמר התייצבו קבוצת  "המקסיקני" נגד הקבוצה התל-אביבית "פרקה ובורז". המשחק יצא לדרך לאחר בעיטת פתיחה של ראש העיר צביקה גנדלמן, שאמר כי  "מדובר בחוויה גבוהה לכל מי שעוסק בענף ולצופים הרבים. העיר חדרה וחברת "נחלים" גאים לארח את המפעל הבינלאומי הזה לראשונה בארץ. אני בטוח כי המנצחת תייצג את ישראל והעיר חדרה בגאווה גדולה באליפות העולם בלאס ווגאס”.

בחברת "נחלים" שהובילה את הפקת האירוע מציינים: "מדובר בחוויה ספורטיבית שאלפי צופים ברחבי הארץ נהנו ממנה לצד אירועים מוצלחים כמו פסטיבל האביב, פסטיבל הבירה ועוד, שמחנו להפיק את האירוע המיוחד הזה, וזהו כבוד לעיר חדרה שנבחרה לארח את טורניר הגמר. סך הכל השתתפו בטורניר 32 קבוצות מתל אביב, ירושלים, באר שבע וחדרה כאשר השאיפה היא בשנה הבאה להכפיל את כמות הקבוצות".

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בופה בוקר
הולכי רגל בעיר
כ"ס מגבירה את ההסברה בנושא רכיבה בטוחה
סמנכ"ל פיתוח עסקי חדשה לה.ל.ר
עידו בן ארי זל. משחק לזכרו נגד קבוצתו האהובה
משחק כדורגל לזכרו של סמ"ר עידו בן ארי ז"ל
העפילה לרבע
מפריחים את השממה
מכניסים אור לחיים
חשד: אישה נפטרה כתוצאה משימוש בסמים