חדרה

יריד "יזמים צעירים"

קניון עופר לב חדרה אירח את היזמים הצעירים שייצאו לייצג את ישראל בתחרות העולמית שתתקיים השנה בצרפת

כתב לוקאל 06/05/2019
יריד מכירות יזמים צעירים בקניון עופר לב חדרה
צילום: אסף לוי ואנה דבלמן

יריד "יזמים צעירים ישראל" נערך בקניון עופר לב חדרה, במסגרת זו  השתתפו למעלה מ-  300 בני נוער מרחבי הארץ המשתתפים בתוכנית "עושים עסקים". 

במסגרת התוכנית "עושים עסקים" קבוצות בני הנוער של יזמים צעירים עוברות הלכה למעשה תהליך של הקמת  סטארט-אפ. הקבוצה הוגה רעיון למוצר, מכינה תכנית עסקית, מייצרת ומוכרת את המוצר.

את הקבוצה מלווה יעל חן – מנכ"ל יזמים, מורה מבית הספר, מנחה מתנדב מהתעשייה וסטודנטים למנהל עסקים מהמרכז האקדמי רופין, ביחד הם מהווים את צוות ההנחיה.

בן דבש, מנכ"ל קניון עופר לב חדרה, מסר: "פעילות יזמים צעירים הינה חלק מתכנית אסטרטגית במסגרתה קניון עופר לב חדרה, מתוקף היותו קניון מרכזי ומוביל בעיר חדרה רבתי, יקיים מגוון רחב של פעילויות ייחודיות ומקוריות לרווחת הקהל הרחב.

אנו שמחים לארח את היריד ולהיות שותפים לפרויקט המדהים הזה. אנו גאים ב3 קבוצות שהתארחו בקניון בשנים האחרונות, הגיעו לגמר האירופאי ואף זכו במקום הראשון! "

יריד המכירות הינו שלב אחד לפני אירוע השיא של התוכנית, התחרות האזורית הסופית שתתקיים במרכז האקדמי רופין, בתאריך 20.05.19 במהלך כל היום. בתחרות זו תבחר הקבוצה הזוכה במחוז. קבוצה זו תייצג את המחוז בתחרות הארצית של "יזמים צעירים ישראל". הקבוצות המנצחות בתחרות הארצית יצאו לייצג את ישראל התחרות העולמית שתתקיים השנה בצרפת.

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: דירה שימשה כ"מוסך" לאופניים גנובים
כתב אישום בגין רצח כפול בנתניה
רעננה במקום ה-20 בשיעור הולכי הרגל הנפגעים בתאונות דרכים
רעננה במקום ה-20 בהיפגעות הולכי רגל בתאונות
הכל אני יכול בחופש הגדול
מזכיר הקלפי איים לפסול את הצבעת וינטראוב
מזכיר הקלפי איים לפסול את הצבעת וינטראוב
אודות כיסוי ראש לאישה
אודות כיסוי ראש לאישה
תומס יוסף גרוס. המניע לרצח - כסף
תושב הרצליה שהואשם ברצח אמו הוסגר לארה"ב
פגע במטרה