חדרה

מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה

במבצע משולב של השיטור העירוני ומחלקת הפיקוח של העירייה באזור השוק העירוני, ניתנו דוחות לעוברים על חוקי העזר, בעיקר בתחומי חנייה סדר וניקיון

כתב לוקאל 11/08/2019
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
צילום באדיבות דוברות עיריית חדרה

השיטור העירוני חדרה בשיתוף הפיקוח העירוני ערכו במתחם השוק מבצע אכיפה של חוקי עזר, בעיקר בתחומי ניקיון וסדר.

צוותי השיטור העירוני, בהובלת מפקד השיטור אופיר אליתים, ביחד עם פקחי העירייה בהובלת סגן מנהל האגף סתיו רובין, אכפו בשוק העירוני עבירות כמו השלכת פסולת, מכשול ברחוב, חניות בוטות, עבירות תנועה, בריונות ועוד.

במהלך המבצע, בו השתתפו יותר מ-10 שוטרים, פקחי שיטור ופקחים עירוניים, ניתנו בית היתר: 3 התרעות, 1 דוח על השכלת פסולת, 2 דוחות על מכשול ברחוב, 1 החרמה, 2 דוחות תנועה של המשטרה, 1 שפיכת אלכוהול, 1 דוח איכות הסביבה. 

השיטור העירוני פועל ככוח ייעודי משולב של שוטרים ופקחים מסייעים. הפקחים המסייעים פועלים במסגרת אגף ביטחון ואכיפה של העירייה, ביחד עם שוטרים שבראשם עומד קצין משטרה הכפוף למפקד התחנה.

שיתופי הפעולה בין היחידה, שאותה מובילים במשותף אליתים ועומסי, עם הפיקוח העירוני וגופי פיקוח נוספים, מקדמים משמעותית את יכולת האכיפה והשבת הסדר לעיר.

מנהל אגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, איתן כהן, ציין כי בפני האגף ניצבות משימות רבות, וכי שיתוף פעולה מלא בין השיטור העירוני והפיקוח העירוני יוביל את האגף להישגים והצלחות.

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד להצתת ביתה של הגננת החשודה בהתעללות
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
הורי וילדי הנדיב מול העירייה
"ללמוד במקום אחר"
כל העירייה במספר אחד
כל העירייה במספר אחד
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
העזיבה של רונן
שומרים על ניקיון החופים
שומרים על ניקיון החופים
עוברים למרכזי עבודה