חדרה

מחייכים בדרכים

נפתחה תערוכה חדשה במרכז חץ לחינוך צעיר בחדרה

כתב לוקאל 23/09/2019
צילום: טכנודע חדרה

במסגרת שיתוף פעולה עם הרלב"ד ובסבסודה של משפחת חץ הושקה השבוע במרכז חץ – המרכז לחינוך מדעים לגיל הרך בטכנודע חדרה תערוכה חדשה בשם "מחייכים בדרכים". מטרת התערוכה החדשה, היא להעלות את מודעות הילדים בגיל הרך לנושא הבטיחות בדרכים ולהטמיע בהם את החינוך לכללי הזהירות בדרכים כבר מגיל צעיר במיוחד.

התערוכה בנויה משני נושאים זהירות בדרכים ומדעים: היכרות עם תמרורי זהירות, נסיעה בטוחה במכונית ומושבי בטיחות, רכיבה בטוחה על אופניים ואמצעי הגנה ובנוסף, יטיילו הילדים בתערוכה בחושך ויוכלו לחוות ולהבין מדוע חשוב לראות אך גם להראות בחושך. הילדים יקבלו מחזירי אור בכניסה לתערוכה ובמעבדה הם יחקרו את מחזיר האור.

מור וייס מנהלת מרכז חץ: " עלינו לדאוג להטמעת החינוך לבטיחות בדרכים כבר בגיל הגן. הדרכה נכונה בגיל צעיר יכולה להפחית את מספר תאונות הדרכים ואף להציל חיים"

ראש עיריית חדרה, מר צביקה גנדלמן: " בטיחות בדרכים היא ללא ספק משימה לאומית שאנו מחויבים לה ואנו רואים חשיבות רבה בפעילות בנושא בטיחות בדרכים, תרבות הנהיגה מתחילה בחינוך מהגיל הצעיר. מאות הילדים שישתתפו בפעילות יבינו יותר טוב את החשיבות לזהירות בדרכים".

טכנודע הינו מרכז חינוכי מדעי טכנולוגי שנמצא בגבעת אולגה, חדרה. טכנודע חדרה פועל לקידום החינוך המדעי בישראל והנגשת תחומי המדע השונים לקשת הרחבה ביותר של החברה הישראלית. הביקור  בטכנודע הינו חוויה מעשירה ומהנה אשר חושפת את המבקרים בו לסודות המרתקים של עולם המדע ומקדמת תובנות מדעיות תוך משחק והתנסות.

עוד בחדרה
חשבנו שיעניין אותך גם...
לא רושמים הכנסות
לא רושמים הכנסות
פתיחת מקלטים ברעננה
הפנינג יום כדור הארץ בראש העין
הפנינג יום כדור הארץ בראש העין
צעירה במצב קשה כתוצאה מתאונת אופניים
יריד אופניים בביה"ס רעות
"הבניין שלנו לא ישרוד רעידת אדמה"
נבחרת תורה ומדע בגמר אליפות הנוער לסטארטאפים
נבחרת "תורה ומדע" בגמר תחרות הסטארטאפ של משרד החינוך
חדר הבריחה לגליל
"הבריחה אל הגליל"