חיפה וקריות

הנדל של חיפה

ניקול נדל, תלמידת תיכון עירוני ה', הגיעה לשלב הגמר בתחרות הטניס הבינלאומית לבוגרות

תמי מאור 10/06/2018
ניקול נדל (צילום: עידן נדל)

הישג מדהים לניקול נדל החיפאית בת ה-18, הלומדת בתיכון עירוני ה' ומתאמנת ב"מרכז לטניס בישראל – חיפה". ניקול הצליחה לטפס משלב המוקדמות של התחרות הבינלאומית על סך 15,000 דולר, למשחק הגמר שהתקיים אתמול (שבת, 9.6) בתל אביב. ניקול, עבורה הייתה זו הופעה היסטורית בגמר תחרות הבוגרות, שיחקה בגמר מול המדורגת שנייה בתחרות, אלנה תאודורה קאדאר מרומניה. היא ניצחה 3:6 במערכה הראשונה, אולם נוצחה 6:1, 6:4 בשתי המערכות הבאות. 

ניקול נמצאת במעבר מתחרויות נוער לבוגרות. בתקופה האחרונה היא נמצאת בהתקדמות ענקית ובשלושת החודשים האחרונים הגיעה בתחרויות הבוגרות פעם אחת לחצי הגמר ופעמיים לרבע הגמר. היא החלה לשחק טניס במרכז בחיפה בגיל 5 ומתאמנת כיום אצל המאמן עידן בן הרוש ומאמן הכושר ערן בודגה. 

 "המרכז לטניס בישראל – חיפה" אירח בסוף השבוע האחרון את "תחרות מרשל" - אליפות המרכז לטניס בישראל, שהתקיימה זו השנה ה-19 ברציפות. התחרות, לזכרו של מפקד סיירת הצנחנים, איתן בלחסן ז"ל, התקיימה כמיטב המסורת במשך שלושה ימים בהשתתפות 175 שחקנים ממרכזי הטניס בכל רחבי הארץ בגילאי 12, 14 ו-16. 

מלבד האירוח, זכה המרכז גם בהצלחה על המגרש, כאשר שתי קבוצות של חיפה זכו במקום הראשון: בקטגוריות של בנים בגילאי 12 עם המאמן מייק ג'רלדס ובבנות בגילאי 12 עם המאמן אסף אדרי.

שתי קבוצות של בנים בגילאי 14 זכו במקומות 3 ו-4 ואריאל קמישב בת ה-12 מחיפה זכתה בתואר השחקנית המצטיינת.


 

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
9 באפריל פעמיים כי טוב
מכדרר ולומד
לוי וברנדס , הופתעו במלון הירושלמי
שייקה לוי וננסי ברנדס במלון דן בוטיק ירושלים
עונה שקטה ורגועה
15 שנות מאסר לתושב הדרום שביצע עבירות מין בבתו הקטינה
15 שנות מאסר לתושב הדרום שביצע עבירות מין בבתו הקטינה
מוחים נגד אלימות כלפי נשים
מפגש מעריצים עם מורן וג'וזף טרסוב
האונס הקבוצתי בהרצליה: החשוד המרכזי נהרג בקטטה