חיפה וקריות

אחת ולתמיד: איך לבחור את חבילת האינטרנט?

מהפכת האינטרנט נמצאת כיום בשיאה, מה שמייצר יותר ביקוש בקרב הצרכנים וגם יותר תחרות בקרב ספקי האינטרנט. גם אתם מעוניינים לרכוש חבילת אינטרנט לבית או למשרד? רגע לפני שגם אתם רוכשים חבילה מזדמנת מבלי להבין את המשמעויות שלה, הנה לפניכם המדריך הקצר שיענה לכם על השאלה: איך בוחרים חבילת אינטרנט?

אתר לוקאל 02/07/2018
אחת ולתמיד: איך לבחור את חבילת האינטרנט?
pixabay

באיזו מהירות תרצו לגלוש?

לא ניתן לדבר על חבילת אינטרנט מבלי לדבר על המהירות של האינטרנט שמספקים לכם. כיום, בחיים המודרנים, כולם רוצים לקבל מידע ולשתף במידע במהירות האפשרית. החבילות המוצעות לכם על ידי החברות הגדולות מבוססות על מהירות המתחילה ב-10 מגה בייט ומגיעות לעד כ-100 מגה בייט. שימו לב: ככל שהמהירות גבוהה יותר, כך עלות החבילה הופכת יקרה יותר. כל עוד השימוש שלכם הוא שימוש ביתי, יכולה להספיק לכם חבילה של 50 מגה בייט, אך במידה והשימוש שלכם באינטרנט הינו נרחב יותר וכולל עבודה אל מול לקוחות ועבודה אל מול יישומים גדולים וכבדים, לכו על חבילה של 100 מגה בייט.

 

אילו מבצעים מציעה לכם החברה?

המון פעמים חברות שונות יציעו לכם את אותה החבילה בעלות שונה. על כן, עליכם לבצע סקר שוק על מנת להשוות מחירים ולדעת איזו חברה רוצה יותר מכולן לצרף אתכם אליה. מבלי לבצע סקר שוק, סביר כי תסגרו על חברה המציעה לכם דיל יקר יחסית, בעוד בדיקה עם עוד כמה חברות הייתה מזמנת לכם מחיר נוח יותר ותנאי עסקה משתלמים במיוחד.

 

מה הממליצים אומרים על החברה?

כמו כן, רגע לפני שאתם חותמים על חבילת האינטרנט שלכם, כדאי לקרוא המלצות. בעת שאתם מקבלים המלצות ממקור ראשון – מהלקוחות העושים שימוש בחבילת האינטרנט בה אתם מעוניינים, אתם יכולים לקבל שיקוף מלא אודות מהירות החבילה, מה דעתם על שירות הלקוחות של החברה ומה שביעות רצונם הכללית. הודות לאינטרנט, אינכם צריכים לרכוש חתול בשק אלא תוכלו לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים.

 

מוניטין החברה ושירות הלקוחות

ולבסוף, כדאי שתעניקו תשומת לב לכל סוגיית השירות. לאורך סקר השוק שתעשו תוכלו להבין בעצמכם מי הם נציגי השירות שהיו יותר אדיבים, שאיתרו את הצורך שלכם בצורה יותר מדוייקת ושהציעו לכם חבילה משתלמת והוגנת. אם אתם מתעניינים בחיבור של אינטרנט של בזק לדוגמא, תשמחו לגלות כי ממתינים לכם נציגי שירות אדיבים עם תכניות משתלמות, בין היתר של אינטרנט וטלפון ביתי.

 

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
דיוויד בנאקסס וליאור סיבילה דוידזון
שני עוזרים אישיים חדשים בעיריית הוד השרון
מינהל גיל הזהב בעירייה מגבש קבוצה מיוחדת שנותנת תמיכה קהילתית לסבים/סבתות, לנכדים/נכדות עם צרכים מיוחדים
תחל שנה וחידושיה
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
"צאו אחוזה SALE"
אישום: הפעיל רשת מבצעית לסחר בקנאביס
אישום: "הפעיל רשת לסחר בקנאביס"
אגם רודברג בקמפיין ל - SKECHERS
בת ים מובילה בפינוי בינוי