חיפה וקריות

"נחזק את זבולון ונשמור על נכסיה"

איתמר שורקי, ממלא מקום ראש המועצה האזורית זבולון, פתח במסע הבחירות לראשות המועצה

כתב לוקאל 09/07/2018
איתמר שורקי. תחושת שליחות (צילום: גלעד בן שץ)

איתמר שורקי (56), התחיל השבוע את מסע הבחירות לראשות המועצה האזורית זבולון. שורקי, אלוף משנה במיל., מנהל המערך הערבי–דרוזי, מערך של"מ (שירות לאומי ממלכתי) ואגף צרכים מיוחדים וצעירים בסיכון - באגודה להתנדבות, הינו סגן ומ"מ ראש המועצה. הוא תושב כפר חסידים ב', נולד באלרואי, ממשפחת מייסדי היישוב. נשוי + 2, בעל B.A במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים ו- M.A בלימודי צבא וביטחון.

 לדברי איתמר שורקי: "זבולון מחכה למנהיגות עם יכולות אישיות, ניסיון ונחישות, שתדאג לחינוך, תקדם פיתוח עסקי ותעסוקתי ותלחם על איכות החיים והסביבה. מנהיגות שתשמור  על החקלאים, על החקלאות והאדמה, תקדם את החינוך בראייה פלורליסטית, תתן מענה לבנים חוזרים, לצעירים ולבני הגיל השלישי, תאבק כנגד זיהום האוויר ולמען איכות החיים ואיכות הסביבה. מנהיגות משתפת ושקופה, יוזמת ומובילה, שתתנהל בהגינות ובהוגנות ותפתח את התיירות והטיילות בנכסי התרבות, הטבע והנוף שלנו".

שורקי:"החלטתי להתמודד על ראשות המועצה האזורית מתוך תחושת שליחות ואחריות ליישובי המועצה ותושביה, כמי שנטוע עמוק באדמת זבולון ומחובר אליה בנפשי וכמי שמכיר את המועצה והתנהלותה בשנים האחרונות. שרתתי בתחום הביטחון בתפקידים בכירים בצה"ל ועסקתי שנים רבות בתחום התכנון והבניה במסגרת משרד הפנים והוועדה המרחבית משגב. פעלתי ואני ממשיך כל העת לפעול למען החברה והקהילה. כיום מקדם את נושא השירות הלאומי ומשמש כסגן ומ"מ מקום ראש המועצה האזורית זבולון. יחד עם כל תושבי ויישובי המועצה נחזק את זבולון ונשמור על נכסיה ונופיה לדורות".

 


 

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
עובדי המוקד. נענים לכל פנייה
הלב הפועם של העירייה
י-ם אומרת די לאלימות כלפי נשים
או בוי
או בוי
העבודות ברחוב אוורבוך. תשתית ניקוז חדשה
קו ניקוז חדש ברחוב אוורבוך ברמת השרון
כשחוזרים ללימודים מנשקים ונוסעים
המועצה החדשה יצאה לדרך
שחר של יום חדש
כדור גלי נשלף ממעי תינוק
כדור ג'לי נשלף ממעי תינוק