חיפה וקריות

התיק עם הכסף הוחזר לבעליו

מפקחי עיריית חיפה מצאו תיק ובו עשרות אלפי שקלים והחזירו אותו לבעליו עוד בטרם הבחין בחסרונו

תמי מאור 18/07/2018
אמיר סוסאן [מימין) וצביקה כהן, בפגישתם עם ראש עיריית חיפה, יונה יהב (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

אמיר סוסאן [47] וצביקה כהן [55], שני מפקחים ותיקים באגף הפיקוח הכללי בעיריית חיפה, היו ביום שני, בסיור שגרתי ברחוב אלנבי שבלב המושבה הגרמנית בחיפה, כאשר הבחינו בתיק קטן, מונח במרכז הכביש בו נסעו.

 השניים, שעצרו את הניידת על מנת לבדוק את התיק, הופתעו לגלות בתוכו עשרות אלפי שקלים, חלקם בכסף מזומן והיתר בצ'קים חתומים לטובת מוסך בחיפה. ברור קצר אותו ערכו השניים עם מוקד 144 הביא לאיתורו של בעל המוסך לפקודתו נרשמו הצ'קים – זה הופתע לגלות כי הכסף אותו שלח להפקדה בבנק אבד.

בעל המוסך התקשר לפקיד אותו שלח להפקיד את הכסף וזה השיב כי הוא נמצא בכניסה לבנק מבלי שהיה מודע כלל לעובדה כי איבד את הכסף. הסתבר כי בדרכו לבנק עצר לסייע לעובד אחר של המוסך להעלות מכשיר כבד לביתו ובתוך כך נפל מידיו ככל הנראה התיק מבלי שהרגיש בכך.

מפקחי העירייה הם: צביקה כהן [55] נשוי ואב לבת עובד בעיריית חיפה כ – 30 שנה ואמיר סאוסן [47] נשוי ואב לתאומים בני 10, עובד אגף הפיקוח הכללי בעיריית חיפה מזה כ–19 שנים. בקבלת פנים, אותה קיים היום ראש עיריית חיפה יונה יהב לפקחים, סיפרו השניים כי אין זו הפעם הראשונה בה הם מחזירים אבדות לבעליהם, ואולם זו הפעם הראשונה בה מצאו סכום כסף גדול כל כך, והוסיפו כי הם שמחו להחזיר את התיק לבעליו עוד לפני שהבחין באובדן ובכך מנעו ממנו דאגה וחיפוש מיותרים.

ראש העירייה, יונה יהב, מסר למפקחים מכתב תודה מטעם בעל המוסך והודה להם על שפעלו כפי שמצופה מעובדי עיריית חיפה המשרתים את הציבור, תוך גילוי אזרחות למופת.

 


 

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אסון בגן אירועים בשרון
הסטייליסטית סנדרה רינגלר
קמפיין אהבה של סנדרה רינגלר
יונה מייקלר , המשנה לראש העיר
מינוי חדש בעיריית כפר סבא
מתיישבים בערבה התיכונה
מדליות לנבחרת הגויגיסטו
מדליות לנבחרת הג'ויג'יסטו
חוף הרצליה. בין הנקיים בארץ
חופי הרצליה הם בין הנקיים בארץ
אודות כיסוי ראש לאישה
אודות כיסוי ראש לאישה
"ככה גלעד היה רוצה שיזכרו אותו"