חיפה וקריות

המספרים של מושי

הספר שאיבד את אביו לסרטן, מספר בהתנדבות חולים אונקולוגים ב"רמב"ם"

כתב לוקאל 21/08/2018
מושי משה ואחת המטופלות בבית החולים האונקולוגי (צילום: אלבום תמונות פרטי)

מטופלים רבים בבית החולים האונקולוגי ע"ש פישמן ב"רמב"ם", זכו השבוע לפינוק מפתיע: תספורת ועיצוב שיער במחלקות האשפוז עצמן. מאחורי היוזמה עומד מושי משה, בן 32 מיקנעם עילית, מעצב שיער והבעלים של Moshi Hair Style, אשר המראה של מחלקת אונקולוגיה לא זר לו.

לפני קצת יותר משנה, הלך אביו של משה לעולמו, אחרי מאבק במחלת הסרטן, כשהוא רק בן 60. בתקופה שבה היה האב חולה, ליווה אותו משה באשפוזים ובטיפולים באחד מבתי החולים במרכז וחווה מקרוב את ההתמודדות עם המחלה והשלכותיה על הגוף והנפש. מאז פטירתו של האב רצה משה לעשות משהו למען מטופלים אונקולוגים, ולבסוף החליט להשתמש בניסיונו ובכישוריו ולשמח אותם באופן שהוא יודע הכי טוב – טיפוח ועיצוב שיער.

השבוע, הוא הגיע אל מחלקות רדיותרפיה וכימותרפיה בביה"ח האונקולוגי ע"ש פישמן ב"רמב"ם" והציע למטופלים – גברים ונשים כאחד, מייקאובר שעושה טוב למראה ובעיקר לנשמה.

"ההיענות הייתה גדולה והאנשים ממש שמחו", משחזר משה את האירועים, "זה מדהים כמה קל לשמח אנשים, לתת להם תקווה וחיוך. קיבלתי מהם חיבוק ענק, תחושה גדולה של סיפוק וסגירת מעגל". לדבריו של משה, זו תחילתה של מסורת והוא מתכנן להגיע שוב ולתרום מזמנו למטופלים האונקולוגים ב"רמב"ם".

 


עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישה נורתה למוות ברמלה
נעצר חשודים באירועי שוד בראשון לציון
אוזני המן
חג פורים חג פורים חג גדול לקינוחים
מפגש ראשון מסוגו
קבוצת נערים ב הפועל רעננה כדורגל
לזיכרו של שניאור
קבוצת אחים לחיים במרוץ הלילה
"אחים לחיים"
קייטנת מגוונים בשנה שעברה
כ-4,600 ילדים ישתתפו בפעילויות של רשת "מגוונים"
חינוך וקהילה הוד השרון